Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Tłusty czwartek z Pogodnym Uśmiechem


Koniec karnawału to tradycyjny czas zabaw karnawałowych. Klub seniora Pogodny Uśmiech wielokrotnie pokazywał, że bawić się potrafi wspaniale. Tak było i w ten tłusty czwartek 23 lutego, kiedy to seniorzy spotkali się na wspólnej zabawie.Tym razem zaprosili na swoje spotkanie integracyjne seniorów z sąsiedniego Iłowa. Jak to zawsze jest w Pogodnym Uśmiechu było sympatycznie i wesoło, a szampański nastrój nie opuszczał uczestników zabawy nawet na chwilę.

Słoneczne ogrody Mława

fot. archiwum prywatne

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500