Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zapraszamy Mieszkańców Wólki oraz Mławy, którzy oddali głos na projekt skweru


UWAGA!! NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY SPOTKANIA W RATUSZU NA: 15.30

KSP Mława nabór

Szanowni Mieszkańcy Wólki oraz Mławy,

Zarządy Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy i Zarządu Osiedla nr 9 „Wólka” zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków, którzy  oddali swój cenny głos w II edycji  Mławskiego Budżetu Obywatelskiego, popierając  projekt  Skweru parkowego przy ulicy Dworcowej, dzięki czemu wygrał on i zakwalifikował się do fazy realizacji na 2017 rok.

Wobec informacji, jakie uzyskaliśmy, władze miasta Mława planują zmianę lokalizacji wyżej wspomnianego Skweru, na inną- naszym zdaniem mniej dogodną, która wiąże się z wydatkowaniem dodatkowych większych pieniędzy i która stoi w sprzeczności z ustalonymi wytycznymi lokalizacji wskazanymi przez jej autora.

Wszyscy Ci, którzy są za pierwotną lokalizacją Skweru Parkowego przy ulicy Dworcowej, mogą przybyć jutro do Urzędu Miejskiego (Ratusz) na spotkanie z wiceburmistrz Janiną Budzichowską, o godzinie 13:00,  w dniu  24.02.2016 r.

Liczymy na Waszą obecność, na Wasz głos w tej niezwykle skomplikowanej sprawie.

Gorąco zapraszamy!

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Nr 9 „Wólka”- Urszula Sasiak

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy- Kamil Przybyszewski

UWAGA!! NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY SPOTKANIA W RATUSZU NA: 15.30

Zobacz także…

Zwycięża rewitalizacja skweru parkowego przy ulicy Dworcowej – „Komora”

Razem zagłosujmy za skwerem przy ulicy Dworcowej

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

16 - liczba komentarzy w artykule "Zapraszamy Mieszkańców Wólki oraz Mławy, którzy oddali głos na projekt skweru"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
adam
Gość

Toż ten burmistrz to już naprawdę przegina, chcę jeszcze komuś „pomóc albo zaszkodzić” przed przymusowym oddaniem urzędu?

rozczarowana
Gość

ale świństwo. BRAK SŁÓW

pipo
Gość

Nasz głos w tej niezwykle skomplikowanej sprawie został już oddany . Jeśli tak ma wyglądać społeczeństwo obywatelskie to po cholerę robić ankiety ! Ktoś przedawkował znowu KODeinę .

Magnus
Gość

Nie powinno zmieniac sie zasad w trakcie kiedy etap budowlany powinien byc realizowany.
Totalnie traktuja mieszkancow Wolki w lekcewazacy sposob.

Zosia
Gość

coś na wstrzymanie (czlowieku o stu nickach) weź się do roboty a nie brzęczysz wkoło, poczekaj na wiosnę

Jarząbek
Gość
Godzina spotkania niezbyt odpowiednia. O godzinie 13-tej albo ludzie jeszcze pracują albo idą do pracy. Dla ratusza z burmistrzem na czele to idealna pora, bo w godzinach pracy. Szkoda, że nie można oddać w tej sprawie głosu przez internet. Jestem za skwerem w starym miejscu, ale cóż… na spotkaniu o tej porze dnia niestety nie mogę być i znajomi, którzy wypełniali ankiety z mojej inicjatywy wiem, że także nie przyjdą. Każdy, kto głosował na ten skwer doskonale zdawał sobie sprawę z tego jaka ma być to lokalizacja. To nie tylko sentyment… Jeśli ratusz chce gdzie indziej robić skwer, niech robi,… Czytaj więcej »
Zosia z Płocka
Gość

Weź ze sobą Magmusa, Mrówę, Konduktora, kolejarza, Ptaszyniec Mławski i ustal jeden nic bo się ośmieszasz tak jak w szkole w której rzekomo pracowałeś pyszałku

Jarząbek
Gość

Kuź.a Zocha odczep się, mam stały nick i nie wmawiaj mi wielu osobowości, nie mam rozdwojenia jaźni. Jak nie wierzysz to napisz do codziennika , Oni mają wykazane IP komputera, a więc udowodnią ci, że nie jestem Magnusem itp itd.

Ptaszyniec Mławski
Gość

Zgadzam się ze wszystkim. Oprócz ostatniego zdania. Mieszkańców trzeba robić w bambuko. Jeszcze im się od tego budżetu obywatelskiego w d***ch poprzewraca i pomyślą że coś od nich zależy. Ponarzekają, pokręcą nosami. Pół roku przed wyborami zrobi się dodatkową linie darmowych busów i będą kolejne 4 tłuste latka dla królika i znajomych.

Jarząbek
Gość

😀
No nie wiem…
Wólka ma sporo mieszkańców, jeśli na wybory tak się mieszkańcy Wólki i ich sympatycy zmobilizują jak do budżetu obywatelskiego to S.K przegra te następne wybory i to… w cuglach. 😀

wpDiscuz