Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapraszamy Mieszkańców Wólki oraz Mławy, którzy oddali głos na projekt skweru


UWAGA!! NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY SPOTKANIA W RATUSZU NA: 15.30


ksp Mława
Reklama

Szanowni Mieszkańcy Wólki oraz Mławy,

Zarządy Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy i Zarządu Osiedla nr 9 „Wólka” zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków, którzy  oddali swój cenny głos w II edycji  Mławskiego Budżetu Obywatelskiego, popierając  projekt  Skweru parkowego przy ulicy Dworcowej, dzięki czemu wygrał on i zakwalifikował się do fazy realizacji na 2017 rok.

Wobec informacji, jakie uzyskaliśmy, władze miasta Mława planują zmianę lokalizacji wyżej wspomnianego Skweru, na inną- naszym zdaniem mniej dogodną, która wiąże się z wydatkowaniem dodatkowych większych pieniędzy i która stoi w sprzeczności z ustalonymi wytycznymi lokalizacji wskazanymi przez jej autora.

Wszyscy Ci, którzy są za pierwotną lokalizacją Skweru Parkowego przy ulicy Dworcowej, mogą przybyć jutro do Urzędu Miejskiego (Ratusz) na spotkanie z wiceburmistrz Janiną Budzichowską, o godzinie 13:00,  w dniu  24.02.2016 r.

Liczymy na Waszą obecność, na Wasz głos w tej niezwykle skomplikowanej sprawie.

Gorąco zapraszamy!

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Nr 9 „Wólka”- Urszula Sasiak

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy- Kamil Przybyszewski

UWAGA!! NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY SPOTKANIA W RATUSZU NA: 15.30

Zobacz także…

Zwycięża rewitalizacja skweru parkowego przy ulicy Dworcowej – „Komora”

Razem zagłosujmy za skwerem przy ulicy Dworcowej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
adam
adam
5 lata temu

Toż ten burmistrz to już naprawdę przegina, chcę jeszcze komuś „pomóc albo zaszkodzić” przed przymusowym oddaniem urzędu?

rozczarowana
rozczarowana
5 lata temu

ale świństwo. BRAK SŁÓW

pipo
pipo
5 lata temu

Nasz głos w tej niezwykle skomplikowanej sprawie został już oddany . Jeśli tak ma wyglądać społeczeństwo obywatelskie to po cholerę robić ankiety ! Ktoś przedawkował znowu KODeinę .

Magnus
Magnus
5 lata temu

Nie powinno zmieniac sie zasad w trakcie kiedy etap budowlany powinien byc realizowany.
Totalnie traktuja mieszkancow Wolki w lekcewazacy sposob.

Zosia
Zosia
5 lata temu
Reply to  Magnus

coś na wstrzymanie (czlowieku o stu nickach) weź się do roboty a nie brzęczysz wkoło, poczekaj na wiosnę

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

Godzina spotkania niezbyt odpowiednia. O godzinie 13-tej albo ludzie jeszcze pracują albo idą do pracy. Dla ratusza z burmistrzem na czele to idealna pora, bo w godzinach pracy.
Szkoda, że nie można oddać w tej sprawie głosu przez internet.
Jestem za skwerem w starym miejscu, ale cóż… na spotkaniu o tej porze dnia niestety nie mogę być i znajomi, którzy wypełniali ankiety z mojej inicjatywy wiem, że także nie przyjdą. Każdy, kto głosował na ten skwer doskonale zdawał sobie sprawę z tego jaka ma być to lokalizacja. To nie tylko sentyment…
Jeśli ratusz chce gdzie indziej robić skwer, niech robi, ale DRUGI SKWER, a nie ten z budżetu obywatelskiego, wtedy zaniedbana Wólka tylko na tym zyska.
Tak się nie robi szanowna władzo miasta, nie wolno robić mieszkańców w bambuko

Ptaszyniec Mławski
Ptaszyniec Mławski
5 lata temu
Reply to  Jarząbek

Zgadzam się ze wszystkim. Oprócz ostatniego zdania. Mieszkańców trzeba robić w bambuko. Jeszcze im się od tego budżetu obywatelskiego w d***ch poprzewraca i pomyślą że coś od nich zależy. Ponarzekają, pokręcą nosami. Pół roku przed wyborami zrobi się dodatkową linie darmowych busów i będą kolejne 4 tłuste latka dla królika i znajomych.

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

😀
No nie wiem…
Wólka ma sporo mieszkańców, jeśli na wybory tak się mieszkańcy Wólki i ich sympatycy zmobilizują jak do budżetu obywatelskiego to S.K przegra te następne wybory i to… w cuglach. 😀

Zosia z Płocka
Zosia z Płocka
5 lata temu
Reply to  Jarząbek

Weź ze sobą Magmusa, Mrówę, Konduktora, kolejarza, Ptaszyniec Mławski i ustal jeden nic bo się ośmieszasz tak jak w szkole w której rzekomo pracowałeś pyszałku

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

Kuź.a Zocha odczep się, mam stały nick i nie wmawiaj mi wielu osobowości, nie mam rozdwojenia jaźni. Jak nie wierzysz to napisz do codziennika , Oni mają wykazane IP komputera, a więc udowodnią ci, że nie jestem Magnusem itp itd.

pączek
pączek
5 lata temu

nie zapowiada się to najlepiej :/

Z daleka
Z daleka
5 lata temu

Już kombinują jak tu ograć mieszkańców Wólki. Nie mogą przeboleć, że wszyscy się zjednoczyli pod tym ważnym projektem.

Zosia z Płocka
Zosia z Płocka
5 lata temu
Reply to  Z daleka

o jeszcze jeden nic Jarząbka, mrówy itp, nosi cię to leć ptaszyno z Jarząbkiem do magmusa i w siną dal kolejką byle dalej od miasta,

kot
kot
5 lata temu

ja bym jeszcze proponował na Wolce parking typu PiR- parkuj i ruszaj ( w przeszłości PiJ- parkuj i jedź, ale to się kojarzy jednoznacznie ). wystarczyłoby wyznaczone miejsce ,zadaszenie , albo i nie, monitoring.

niedobra Zocha
niedobra Zocha
5 lata temu
Reply to  kot

drezyna czeka, ale trochę trzeba się pozbyć pychy boś niedożywiony wątły, a krzykliwy jaki…drodzy Państwo no jak można prawie magister tylko złorzeczy, choć i siebie kotem zwie.

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  niedobra Zocha

niedobra Zocha, Zosia z Płocka, Zosia – kilka Zoś ? – nie to jedna Zocha od burmistrza pod kilkoma nickami. Zocha idź do lekarza, bo cierpisz na jakąś nieznaną chorobę

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x