Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

ZMIANA GODZINY. Zapraszamy Mieszkańców Wólki oraz Mławy, którzy oddali głosSzanowni Mieszkańcy Wólki oraz Mławy,

Zarządy Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy i Zarządu Osiedla nr 9 „Wólka” zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków, którzy  oddali swój cenny głos w II edycji  Mławskiego Budżetu Obywatelskiego, popierając  projekt  Skweru parkowego przy ulicy Dworcowej, dzięki czemu wygrał on i zakwalifikował się do fazy realizacji na 2017 rok.

Wobec informacji, jakie uzyskaliśmy, władze miasta Mława planują zmianę lokalizacji wyżej wspomnianego Skweru, na inną- naszym zdaniem mniej dogodną, która wiąże się z wydatkowaniem dodatkowych większych pieniędzy i która stoi w sprzeczności z ustalonymi wytycznymi lokalizacji wskazanymi przez jej autora.

Wszyscy Ci, którzy są za pierwotną lokalizacją Skweru Parkowego przy ulicy Dworcowej, mogą przybyć dzisiaj do Urzędu Miejskiego (Ratusz) na spotkanie z wiceburmistrz Janiną Budzichowską, o godzinie 15:30,  w dniu  24.02.2016 r.

Liczymy na Waszą obecność, na Wasz głos w tej niezwykle skomplikowanej sprawie.

Gorąco zapraszamy!

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Nr 9 „Wólka”- Urszula Sasiak

Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 8 „Obrońców Mławy- Kamil Przybyszewski

 

Zobacz także…

Zwycięża rewitalizacja skweru parkowego przy ulicy Dworcowej – „Komora”

Razem zagłosujmy za skwerem przy ulicy Dworcowej

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Ktoś...
Gość
Ktoś...

Burmistrz zdaje sobie sprawę z tego, że jest to jego ostatnia kadencja, a więc nie musi dbać o głosy wyborców. Ma kupca na ten teren i tyle, a więc chce pokazać swoją władzę.
Poza prawem? – dyrektor MDK została wybrana bez konkursu. Jak się chce, to do wszystkiego ma się prawo, tak jak Jarek.

oburzona
Gość
oburzona

Prawnie nie ma takiej możliwości żeby zmieniać lokalizację .Głosowanie odbyło się pod konkretną lokalizację .Projekt został zrobiony i tego trzeba się trzymać .To nie burmistrz ani zastępca stanowią prawo i mogą robić co chcą .

rozczarowana
Gość
rozczarowana

Nie wiem czy się śmiać czy płakać – tak mławska władza traktuje mławian?! Od wczoraj jestem po prostu w szoku. W dodatku ta zmiana godziny? 🙁

ANT
Gość
ANT

PRZYBYWAJCIE!

wczorajszy pączek
Gość
wczorajszy pączek

..ale lecą w kulki szczyt 🙁

ZOSIA z PŁOCKA
Gość
ZOSIA z PŁOCKA

… w pączki…, te z ostatniego czwartku 🙂

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Będę, a co tam 🙂

adam
Gość
adam

Teren już upatrzył sobie deweloper mławski?

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Też to samo myślę 🙂