Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjantki z misją wśród pływaków Płetwala


W środę 22 lutego sierż. szt Aneta Prusik oraz Kamila Nosarzewska z zespołu profilaktyki społecznej odwiedziły dzieci, spędzające ferie w mławskim klubie pływackim Płetwal.


ksp Mława
Reklama

Dzieciaki jak widać cenią nie tylko sport i aktywne spędzanie czasu wolnego ale również troszczą się o swoje bezpieczeństwo. Podczas zajęć prowadzonych przez nasze koleżanki, dzieci dowiedziały się m.in. jak być bezpiecznym w ruchu drogowym oraz jakie zagrożenia czyhają w Internecie.

źródło: KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x