Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Karnawałowe szaleństwo w miejskiej bibliotece


Podczas ferie szkolnych Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie zadbała o to, żeby dzieci w czasie wolnym się nie nudziły, zorganizowała więc dla dzieci różnorodne zajęcia. Codziennie były gry, zabawy, kalambury, quizy i różne turnieje. Można było pooglądać filmy i bajki, no i oczywiście czytać książki.  

KSP Mława nabór

Na zakończenie ferii uczestnicy zajęć mogli rywalizować w konkursie „Wszyscy kochamy Kubusia Puchatka” – wykonując ilustrację  tego sympatycznego bohatera książki A.A. Milne. W środę 22 lutego nasi najmłodsi przyjaciele biblioteki odebrali podziękowania i nagrody za udział w konkursie. Ponieważ wszystkie prace konkursowe były wspaniałe i na równym poziomie, wszyscy otrzymali równorzędne nagrody – jakby inaczej – książkowe. Takie miłe wyróżnienia otrzymali: Cichosz Maria, Derzyński Dominik, Dumińska Zuzanna, Fijał Aleksandra, Godlewska Kinga, Godlewska Lena, Godlewski Jakub, Jędrzejewska Oliwia,  Klimkowska Anna, Marchlewicz Daria, Molągowska Julita, Molągowska Klaudia, Olczak Paulina, Pakuszewska Zofia, Raimondi Nicole, Rzemieniewska Amelia, Siemianowska Paulina, Szubiak Roksana, Szymczyk Aleksandra, Wieczorek Jagna, Wieczorek Marcelina.

Ponieważ zbliża się również koniec karnawału, Oddział dla dzieci MBP przygotował świetną zabawę dla uczestników ferii pt. Karnawałowe szaleństwo czyli bal przebierańców. Dzieci przyszły w pięknych i barwnych kostiumach, a czekały na nie też różne atrakcje i niespodzianki. Największą był wybór Króla i Królowej Balu. Po zaciętej rywalizacji w tańcach i zabawach, tytuł Królowej Balu przypadł Siemianowskiej Paulinie i Oliwii Jędrzejewskiej. Za Króla Balu uznano Gabriela Rurkę. Aż szkoda, że na kolejny karnawał przyjdzie nam czekać aż rok.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Karnawałowe szaleństwo w miejskiej bibliotece"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Po co w naszym mieście jest kreatywna dyrektor MDK? – czyżby po to…, ach, może dam sobie z tym spokój 🙂
Brawo biblioteka, brawo dla aktywnych i kreatywnych Pań z biblioteki.
Podziwiam i chylę czoła – szapo ba
Coś jeszcze dodam: pamiętam, że burmistrz chciał zrobić jednego dyrektora dla MDK, biblioteki i muzeum – no, poroniony pomysł, a jeszcze jakby została tym dyrektorem pani K.K. – ho, ho… kupa śmiechu

mama
Gość

Codziennik jak zawsze na miejscu. Dziękujemy za fajną fotorelację 🙂

wpDiscuz