Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zamarznięte ciało mężczyzny znaleziono w pobliżu Szreńska


Nie żyje zaginiony dwa tygodnie temu 63 – letni mężczyzna z Woli Proszkowskiej. Ciało zostało odnalezione w ubiegłą niedzielę (19 lutego), w pobliżu Szreńska. Mężczyzna ten był bez spodni i bez butów.


ksp Mława
Reklama

– Ciało mężczyzny odnalazło na polu małżeństwo spacerujące z pieskiem. Topniejący śnieg sprawił, że stało się ono widoczne. Mężczyzna był bez dolnej części garderoby, a dokładnie bez butów i spodni. Dwa tygodnie wcześniej jego zaginięcie zgłaszała rodzina.  Na ciele mężczyzny widoczne były odmrożenia. Zarządzona na 22 lutego sekcja zwłok ustali ewentualne obrażenia oraz przyczynę śmierci – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x