Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zamarznięte ciało mężczyzny znaleziono w pobliżu Szreńska


Nie żyje zaginiony dwa tygodnie temu 63 – letni mężczyzna z Woli Proszkowskiej. Ciało zostało odnalezione w ubiegłą niedzielę (19 lutego), w pobliżu Szreńska. Mężczyzna ten był bez spodni i bez butów.

KSP Mława nabór

– Ciało mężczyzny odnalazło na polu małżeństwo spacerujące z pieskiem. Topniejący śnieg sprawił, że stało się ono widoczne. Mężczyzna był bez dolnej części garderoby, a dokładnie bez butów i spodni. Dwa tygodnie wcześniej jego zaginięcie zgłaszała rodzina.  Na ciele mężczyzny widoczne były odmrożenia. Zarządzona na 22 lutego sekcja zwłok ustali ewentualne obrażenia oraz przyczynę śmierci – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz