Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strzegowo. Uderzyli samochodem w ogrodzenie


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło na ul. Mickiewicza  w Strzegowie. Kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Zaraz po zdarzeniu, z samochodu uciekło 3 mężczyzn,   dwóch z nich zostało zatrzymanych  – byli nietrzeźwi.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło 21 lutego, tuż przed godz. 19.00. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Vectra, jadąc ul. Mickiewicza, zjechał z drogi na prawe pobocze jezdni i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. W samochodzie  jechało 3 mężczyzn. Zaraz  po zderzeniu z ogrodzeniem, wyszli z  uszkodzonego  auta i uciekli. Interweniujący patrol z posterunku policji w Strzegowie oraz patrol ruchu drogowego, chwilę później zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców pow. mławskiego w wieku 29 i 34 lat. Jak ustalono, obaj znajdowali się w samochodzie w chwili zdarzenia. 29-latek miał w organizmie ponad 1,70 promila alkoholu, 34- latek ponad 3,70 promila ! Dwaj zatrzymani trafili do mławskiego aresztu. Trwają poszukiwania trzeciego mężczyzny oraz ustalenia, kto kierował  pojazdem. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowa KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500