Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szreńsk. Uderzył autem w dystrybutor


Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało dziś około godziny 11 – tej na stacji paliw w Szreńsku. Na skutek uderzenia pojazdu został tam uszkodzony dystrybutor LPG. W efekcie doszło do jego rozszczelnienia  i ulatniania się gazu.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia w Szreńsku wyjechały dwa zastępy JRG Mława, jeden zastęp JRG Żuromin i dwa zastępy OSP ze Szreńska i Kuczborka. Na miejscu obecne były też dwa patrole policji. Na stacji paliw na skutek rozszczelnienia dystrybutora ulatniał się z niego gaz. Pracownicy stacji odcięli dopływ gazu do dystrybutora. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu obecności gazu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Szreńsk. Uderzył autem w dystrybutor"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Pawel
Gość

bo takie akcje bardziej ciekawsze i więcej ludzi czyta,

zonk
Gość

chyba na odwrót

zainteresowana
Gość

a o zaginionym 2 tygodnie temu a znalezionym martwym mężczyźnie w niedzielę nic nie piszecie

wpDiscuz