Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Szreńsk. Uderzył autem w dystrybutor


Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało dziś około godziny 11 – tej na stacji paliw w Szreńsku. Na skutek uderzenia pojazdu został tam uszkodzony dystrybutor LPG. W efekcie doszło do jego rozszczelnienia  i ulatniania się gazu.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzenia w Szreńsku wyjechały dwa zastępy JRG Mława, jeden zastęp JRG Żuromin i dwa zastępy OSP ze Szreńska i Kuczborka. Na miejscu obecne były też dwa patrole policji. Na stacji paliw na skutek rozszczelnienia dystrybutora ulatniał się z niego gaz. Pracownicy stacji odcięli dopływ gazu do dystrybutora. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu obecności gazu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Pawel

bo takie akcje bardziej ciekawsze i więcej ludzi czyta,

zonk

chyba na odwrót

zainteresowana

a o zaginionym 2 tygodnie temu a znalezionym martwym mężczyźnie w niedzielę nic nie piszecie