Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Powstanie Komitet Rewitalizacji. Ruszają konsultacje społeczne


Wdrażanie i ocena Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 będzie realizowane z udziałem społeczeństwa. Komitet rewitalizacji będzie stanowił forum współpracy lokalnej społeczności z organami miasta.

KSP Mława nabór

 Poniżej załączamy projekt Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji oraz formularz, na którym można składać uwagi do projektu. Do 21 marca 2017 r. w formie papierowej można je składać w kancelarii Urzędu Miasta Mława (na parterze w ratuszu) lub w formie elektronicznej wysyłać na adres: rewitalizacja@mlawa.pl.

Swoje uwagi i opinie można również przekazać na spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się  w dniu 27 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Mława  w Sali Ślubów o godz. 17.00

Wydruki projektu są do wglądu w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja) oraz w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Mława pok. 35.

Projekt przewiduje, że Komitet Rewitalizacji składać się będzie z 10 osób, dwóch urzędników wyznacza burmistrz, który również powołuje pozostałych członków komitetu spośród zgłoszonych kandydatów.  Znajdą się w nim urzędnicy, mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji społecznych, właściciele nieruchomości. Kandydatem można zostać składając zgłoszenie poparte pięcioma podpisami mieszkańców miasta. Za pracę w komitecie nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów podróży.

Regulamin do konsultacji

Druk konsultacje – komitet

źródło:UMM Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Powstanie Komitet Rewitalizacji. Ruszają konsultacje społeczne"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rysiek
Gość

A komisja to już za mało ? Przez pół roku będziemy wybierać komitet , przez następne pół propozycje rewitalizacji i tak do wyborów.

skorpion
Gość

Zgłaszam kandydatury dwu Heńków—– SŁAWUTY, i KACPRZAKA, oni najlepiej wiedzą co gdzie jest potrzebne mieszkancom.

Z daleka
Gość

Czy to byl sarkazm ?

wpDiscuz