Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Powstanie Komitet Rewitalizacji. Ruszają konsultacje społeczne


Wdrażanie i ocena Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 będzie realizowane z udziałem społeczeństwa. Komitet rewitalizacji będzie stanowił forum współpracy lokalnej społeczności z organami miasta.


ksp Mława
Reklama

 Poniżej załączamy projekt Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji oraz formularz, na którym można składać uwagi do projektu. Do 21 marca 2017 r. w formie papierowej można je składać w kancelarii Urzędu Miasta Mława (na parterze w ratuszu) lub w formie elektronicznej wysyłać na adres: [email protected].

Swoje uwagi i opinie można również przekazać na spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się  w dniu 27 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Mława  w Sali Ślubów o godz. 17.00

Wydruki projektu są do wglądu w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja) oraz w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Mława pok. 35.

Projekt przewiduje, że Komitet Rewitalizacji składać się będzie z 10 osób, dwóch urzędników wyznacza burmistrz, który również powołuje pozostałych członków komitetu spośród zgłoszonych kandydatów.  Znajdą się w nim urzędnicy, mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji społecznych, właściciele nieruchomości. Kandydatem można zostać składając zgłoszenie poparte pięcioma podpisami mieszkańców miasta. Za pracę w komitecie nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów podróży.

Regulamin do konsultacji

Druk konsultacje – komitet

źródło:UMM Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiek
Rysiek
5 lata temu

A komisja to już za mało ? Przez pół roku będziemy wybierać komitet , przez następne pół propozycje rewitalizacji i tak do wyborów.

skorpion
skorpion
5 lata temu

Zgłaszam kandydatury dwu Heńków—– SŁAWUTY, i KACPRZAKA, oni najlepiej wiedzą co gdzie jest potrzebne mieszkancom.

Z daleka
Z daleka
5 lata temu
Reply to  skorpion

Czy to byl sarkazm ?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x