Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Powstanie Komitet Rewitalizacji. Ruszają konsultacje społeczne


Wdrażanie i ocena Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 będzie realizowane z udziałem społeczeństwa. Komitet rewitalizacji będzie stanowił forum współpracy lokalnej społeczności z organami miasta.

 Poniżej załączamy projekt Regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji oraz formularz, na którym można składać uwagi do projektu. Do 21 marca 2017 r. w formie papierowej można je składać w kancelarii Urzędu Miasta Mława (na parterze w ratuszu) lub w formie elektronicznej wysyłać na adres: rewitalizacja@mlawa.pl.

Swoje uwagi i opinie można również przekazać na spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się  w dniu 27 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Mława  w Sali Ślubów o godz. 17.00

Wydruki projektu są do wglądu w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja) oraz w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Mława pok. 35.

Projekt przewiduje, że Komitet Rewitalizacji składać się będzie z 10 osób, dwóch urzędników wyznacza burmistrz, który również powołuje pozostałych członków komitetu spośród zgłoszonych kandydatów.  Znajdą się w nim urzędnicy, mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji społecznych, właściciele nieruchomości. Kandydatem można zostać składając zgłoszenie poparte pięcioma podpisami mieszkańców miasta. Za pracę w komitecie nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów podróży.

Regulamin do konsultacji

Druk konsultacje – komitet

źródło:UMM Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Rysiek

A komisja to już za mało ? Przez pół roku będziemy wybierać komitet , przez następne pół propozycje rewitalizacji i tak do wyborów.

skorpion

Zgłaszam kandydatury dwu Heńków—– SŁAWUTY, i KACPRZAKA, oni najlepiej wiedzą co gdzie jest potrzebne mieszkancom.

Z daleka

Czy to byl sarkazm ?