Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mława. Ciężarówką w motorowerzystę


Dziś około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościelnej 45 – letni mieszkaniec Ciechanowa kierujący samochodem ciężarowym marki Daf, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w motorowerzystę. Motorowerem kierował 40- letni mieszkaniec pow. działdowskiego.

Słoneczne ogrody Mława

– Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem informuje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500