Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Starostwo szuka nowego dyrektora wydziału edukacji


Jeszcze cztery dni można ubiegać się o pracę w starostwie na stanowisku dyrektora wydziału edukacji i zdrowia. Jest ogłoszony konkurs na to stanowisko. Dotychczasowy dyrektor wydziału Jan Marek Wtulich odchodzi na emeryturę.


ksp Mława
Reklama

Do kierowania wydziałem oświaty trzeba wylegitymować się  wykształceniem wyższym, co najmniej trzyletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym lub przez co najmniej trzy lata wykonywać działalność gospodarczą, zgodną z wymaganiami na tym stanowisku oraz posiadać skończony kurs lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą.

Komplet dokumentów aplikacyjnych  należy składać w sekretariacie starostwa (I piętro, pok. nr 11) lub przesłać pocztą na adres : Starostwo Powiatowe w Mławie, 06 – 500 Mława, ul. Reymonta 6 w zaklejonych kopertach z dopiskiem „ Dotyczy naboru na stanowisko Dyrektora Wydziału Edukacji i Zdrowia” do 24 lutego do godz. 11.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
5 lata temu

Konkurs i tak już jest ustawiony więc nie warto składać ofert. Szkoda czasu.

Michał
Michał
5 lata temu
Reply to  Jan

Tak , a pod kogo ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x