Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odlotowa zabawa karnawałowa


Karnawał w pełni, więc i Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Mławie postanowiło wraz ze swoimi podopiecznymi zorganizować zabawę kostiumową. Przebranie mogło być dowolne, obowiązkowy był dobry humor, którym jednak uczestnicy bez problemu dysponowali, nawet w nadmiarze.


ksp Mława
Reklama

W taneczną podróż po świecie zabrała uczestników pewna miła czarownica – wodzirej. W trakcie zabawy uczestnicy podróżowali pociągiem , parostatkiem , rowerem , autostopem i samolotem do prawdziwych i fikcyjnych krain. W każdej krainie musieli odtańczyć miejscowy taniec , czasem rozwiązać jakąś zagadkę lub wykonać zadanie. Dzielni podróżnicy zawitali do Madagaskar i króla Juliana, Afryki, na Dziki Zachód, do Azji, Europy i Krainy Lodu.

źródło: PSOUU w Mławie

oprac. JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x