Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Joker Mława „pozamiatał” w Nowym Dworze


Zawodnicy Joker Mława wygrali nocny turniej Walentynkowy o puchar prezesa UKS „Reduta” w halową piłkę nożną zorganizowany w Nowym Dworze Mazowieckim w sobotę 18 lutego br.


ksp Mława
Reklama

W zawodach udział wzięło 8 zespołów głównie z Nowego Dworu i Warszawy. Mławianie wystąpili w turnieju gościnnie na zaproszenie jednego z zawodników zespołu, Dawida Barcińskiego, który pochodzi z Nowego Dworu.

W pierwszej fazie rozgrywek, zawodnicy Joker Mława trafili do teoretycznie silniejszej grupy. Poradzili sobie w niej jednak rewelacyjnie. Ogrywali kolejno Legionistów 4-1, Betoniarnię 4-1 i Pólko 5-0. Tym samym zdobyli 9 punktów i zdecydowanie wygrali swoją grupę, dzięki czemu awansowali do finału.

W finale zawodnicy Jokera, mimo bardzo dużej różnicy wieku (średnia wieku Jokera ok. 36 lat a przeciwników ze Starej Gwardii ok. 20 lat) nie pozostawili przeciwnikom złudzeń kto jest lepiej dysponowany tego dnia. Zwyciężyli pewnie 6:0!

Dzięki doskonałym statystykom zawodnicy z Mławy zgarnęli również wszystkie nagrody indywidualne. Królem strzelców został Dawid Barciński (8 bramek) a najlepszym bramkarzem turnieju Ryszard Wodowski.

W zwycięskiej ekipie wystąpili: Zbigniew Krystkiewicz, Jarosław Krystkiewicz, Sławomir Grablewski, Jarosław Rykowski, Krzysztof Stępka oraz wspomniani już Dawid Barciński i Ryszard Wodowski.

Gratulacje!

Wyniki grupowe:

Joker Mława –Legioniści 4-1 (Z. Krystkiewicz, D. Barciński 2, Sławimir Grablewskii)

Joker Mława – Betoniarnia 4-1 (K. Stępka, S. Gołębiewski, Z. Krystkiewicz, D. Barciński)

Joker Mława – Pólko 5-0 (S. Grablewski, D. Barciński 2, J. Krystkiewicz, K. Stępka)

Finał:

Joker Mława – Stara Gwardia 6-0 (D. Barciński 3, J. Krystkiewicz 2, K. Stępka)

red.

fot.archiwum prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x