Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiśniewo. Trwają ferie z biblioteką


Mija już pierwszy tydzień ferii. Dla dzieci z gminy Wiśniewo, które nie wyjechały poza miejsce zamieszkania ciekawe propozycje spędzania czasu wolnego przygotowała gminna biblioteka.


ksp Mława
Reklama

We wtorek z racji przypadającego święta – Św. Walentego, sześcioro dzieci wykonało kartki walentynkowe. Ich adresatami byli przede wszystkim rodzice albo rodzeństwo. Kartki to nie jedyne wytwory rękodzieła jakie wykonywały dzieci z okazji święta zakochanych. Powstało też sześć pięknych walentynkowych świeczników. Dzieci jednak nie tylko trudziły się przy wykonywaniu własnoręcznych prac. Były gry i zabawy, a najwięcej radości sprawiała gra 5 sekund.

Równie pracowita była środa. Uczestnicy wykonali obrazki, które mamy nadzieję ozdobią ich pokoje, później obejrzeliśmy film animowany, a na końcu zagraliśmy w grę Pędzące żółwie, która również przypadła do gustu naszym małym Czytelnikom.

W czwartek dwadzieścioro dzieci pojechało na wycieczkę do płockiego teatru dramatycznego na sztukę pt. :”Kot w butach”. To duże przeżycie zobaczyć prawdziwych aktorów, w prawdziwym teatrze. Przed drogą powrotną odwiedziliśmy płocki McDonald, ponieważ być w Płocku a nie być w McDonaldzie- to nie wypada. Dzieci pokrywały koszt wstępu do teatru natomiast Urząd Gminy Wiśniewo pokrył koszty przejazdu autokarem – za co serdecznie dziękujemy! Zapraszamy na zajęcia w przyszłym tygodniu!

źródło i fot. : GBP w Wiśniewie

oprac. JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x