Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wesoło i ciekawie. Ferie w gminie Lipowiec Kościelny


W trakcie ferii nie można się nudzić. I takie właśnie są zimowiska dla osiemdziesięciu uczniów ze szkół w Łomi, Zawadach i Turzy Małej.  Przez cały tydzień dzieci miały zapewnione różnorodne atrakcje.

Słoneczne ogrody Mława

Był kulig w Korbońcu, dzień sportu, wyjazd na lodowisko, zwiedzanie muzeum interaktywnego czy wyjazd na basen. A to tylko niektóre z atrakcji.  Na zakończenie ferii zimowych uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w konkursie „Mam talent”. W grach, zabawach i konkursach można było zdobyć wyróżnienia i nagrody. Było ciekawie i wesoło. Zaproponowane zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości i satysfakcji. Organizatorzy zapewnili dzieciom codzienny ciepły posiłek i słodycze.

źródło: SP w Turzy Małej

oprac.JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500