Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wesoło i ciekawie. Ferie w gminie Lipowiec Kościelny


W trakcie ferii nie można się nudzić. I takie właśnie są zimowiska dla osiemdziesięciu uczniów ze szkół w Łomi, Zawadach i Turzy Małej.  Przez cały tydzień dzieci miały zapewnione różnorodne atrakcje.

KSP Mława nabór

Był kulig w Korbońcu, dzień sportu, wyjazd na lodowisko, zwiedzanie muzeum interaktywnego czy wyjazd na basen. A to tylko niektóre z atrakcji.  Na zakończenie ferii zimowych uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w konkursie „Mam talent”. W grach, zabawach i konkursach można było zdobyć wyróżnienia i nagrody. Było ciekawie i wesoło. Zaproponowane zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości i satysfakcji. Organizatorzy zapewnili dzieciom codzienny ciepły posiłek i słodycze.

źródło: SP w Turzy Małej

oprac.JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz