Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Mława. VW Golf staranował barierę na Dworcowej


Dziś około godziny 13 – tej z nieustalonego dotąd powodu VW Golf uderzył w metalową barierę przy budynku wielorodzinnym na ulicy Dworcowej. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 13:03. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława.  Na miejscu okazało się, że osoba kierująca pojazdem nie została zakleszczona. Pomocy medycznej udzielił poszkodowanej osobie zespół ratownictwa medycznego, a także przetransportował ją do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Janusz

Ale urwał

Kolo

W miescie jest ograniczenie do 50km/h
Na tym odcinku jest znak ograniczenia do 40km/h jednak malo kto zwraca na to uwage ze mieszkaja tam ludzie, jest kilka łuków, ze nie ma dobrej widocznosci i jezdza tamtendy duze (powyzej 3,5t) samochody.
Policja z fotoradarem staje na takim widoku ze zawsze zdazy sie wyhamować ale nikt nie wie ile jezdzi Dworcowa szalencow przekraczajacych predkosc po nocach..
Nie jest to pierwszy przypadek na tym odcinku i moze wreszcie cos wladze z tym fantem zrobia

WLK

Ograniczenie prędkości do 40 km/h na tym odcinku pojawiło się około 20 lat temu nie bez powodu. Wówczas miał tam miejsce wypadek, w którym zginał 8-letni chłopiec potrącony przez pędzący samochód.

Kolo

Wiem.
Ten chlopiec byl moim kolega..

Bolo

Chciał po prostu zaparkować i nikomu nie przeszkadzać.Wielkie halo zaraz,