Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. VW Golf staranował barierę na Dworcowej


Dziś około godziny 13 – tej z nieustalonego dotąd powodu VW Golf uderzył w metalową barierę przy budynku wielorodzinnym na ulicy Dworcowej. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 13:03. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława.  Na miejscu okazało się, że osoba kierująca pojazdem nie została zakleszczona. Pomocy medycznej udzielił poszkodowanej osobie zespół ratownictwa medycznego, a także przetransportował ją do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Mława. VW Golf staranował barierę na Dworcowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Janusz
Gość

Ale urwał

Kolo
Gość

W miescie jest ograniczenie do 50km/h
Na tym odcinku jest znak ograniczenia do 40km/h jednak malo kto zwraca na to uwage ze mieszkaja tam ludzie, jest kilka łuków, ze nie ma dobrej widocznosci i jezdza tamtendy duze (powyzej 3,5t) samochody.
Policja z fotoradarem staje na takim widoku ze zawsze zdazy sie wyhamować ale nikt nie wie ile jezdzi Dworcowa szalencow przekraczajacych predkosc po nocach..
Nie jest to pierwszy przypadek na tym odcinku i moze wreszcie cos wladze z tym fantem zrobia

WLK
Gość

Ograniczenie prędkości do 40 km/h na tym odcinku pojawiło się około 20 lat temu nie bez powodu. Wówczas miał tam miejsce wypadek, w którym zginał 8-letni chłopiec potrącony przez pędzący samochód.

Kolo
Gość

Wiem.
Ten chlopiec byl moim kolega..

Bolo
Gość

Chciał po prostu zaparkować i nikomu nie przeszkadzać.Wielkie halo zaraz,

wpDiscuz