Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miasto. Wystawa fotograficzna Roberta Bartosewicza


Od wczorajszego dnia, w Galerii „Foyer” Miejskiego Domu Kultury oglądać można najnowszą wystawę fotografii autorstwa Roberta Bartosewicza zatytułowaną „Miasto”.


ksp Mława
Reklama

Ta wystawa to cykl ponad dwudziestu utrwalonych w kadrze migawek ze znanych i mniej znanych miejsc w Warszawie, Modlinie czy w stolicy Malty. To zdjęcia ciekawe, bądź nietypowe, wykonane o różnych porach dnia i nocy. Dużą grupę stanowią nocne zdjęcia Warszawy oraz ciepłe, pełne śródziemnomorskiego słońca pejzaże Valetty i okolic. Warto tę wystawę obejrzeć, zapraszamy!

RK

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi. Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną.Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Poza fotografią interesuje się jeszcze m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec10
Mieszkaniec10
5 lata temu

Krytyku, a dlaczego uważasz, że ZTZZ skupia się tylko na jednej osobie? Przecież sekcja fotograficzna ZTZZ to nie tylko pan Robert. Ostatnio np. swoją wystawę miała pani Danuta Gastołek, a wcześniej pan Darek Tadrzyński. Poza tym były wystawy zbiorowe.

Artur
Artur
5 lata temu

Co zdjęcie to perełka. Gratuluję!

Mieszkaniec10
Mieszkaniec10
5 lata temu

Rzeczywiście są lepsze – to do krytyka. Poniżej link do bloga:
http://bartos.flog.pl/

krytyk - dla innych hejter :)
krytyk - dla innych hejter :)
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec10

A jednak się myliłem … nie mniej jednak gratuluję wystawy i tego, że są chęci rozwijania. Nie skupiajcie się na jednej osobie bo będziecie stali w miejscu. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie takie samo jak 1000 innych ale takie które wyróżnia się na tle innych.

Mieszkaniec10
Mieszkaniec10
5 lata temu

Zresztą najważniejsze jest to, że ludzie realizują swoją pasję, że lubią fotografować, że im się chce, że mają pomysły. I faktycznie – jak już ktoś tu napisał, wernisaż to spotkanie z autorem, okazja do spotkania właśnie. I kto chciał na takie spotkanie przyszedł.

Mieszkaniec10
Mieszkaniec10
5 lata temu

Nie wiem czy to klub czy nie klub, ale zdjęcia pana Roberta widziałem i są naprawdę dobre. Widać, że ma facet i wiedzę fotograficzną i tzw. „dobre oko”

krytyk - dla innych hejter :)
krytyk - dla innych hejter :)
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec10

Ja widziałem zdjęcia tych całych twórców na wystawie i na tamtej wystawie nie było ani jednego „dobrego” , w zasadzie to żałowałem że zmarnowałem swój prywatny czas żeby przyjść. Cała grupka za wiele nie ma o tym pojęcia a się strasznie afiszują. Zdjęcia Pana Roberta nie widziałem ale z ciekawości bym zobaczył bo z tego reportażu dostrzegam , że odbiegają od reszty. Poproszę link do portfolio.

z bliska
z bliska
5 lata temu

W ogóle oglądając od dłuższego czasu wszelkie wystawy w naszym miescie można odnieść wrażenie, i zadać pytanie organizatorom dla kogo te wystawy są organizowane, bo według mnie jest to KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI.—-dobre i to ale czy tak powinno być oto jest pytanie??????

to tu to tam
to tu to tam
5 lata temu
Reply to  z bliska

Zacznijmy od tego, że sam wernisaż to przede wszystkim okazja do spotkania, nie tyle co ze sztuką, lecz przede wszystkim z twórcą we własnej osobie, a dla twórcy to między innymi także okazja do spotkania ze znajomymi. Na wystawę, obcować ze sztuką, chodzi się raczej po wernisażu, żeby móc w spokoju kontemplować to i owo. Są tacy, co w ogóle omijają wernisaże szerokim łukiem, co nie znaczy, że nie chodzą na wystawy. W dużych miastach spotyka się na wystawach i wernisażach przeróżnej maści zwykle te same twarze, a co dopiero w Mławie :)? Pozdrawiam MŁAWSKI KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI 😉

M.
M.
5 lata temu

Gratulacje Robercie! Pozdrawiam 🙂

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x