Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Miasto. Wystawa fotograficzna Roberta Bartosewicza


Od wczorajszego dnia, w Galerii „Foyer” Miejskiego Domu Kultury oglądać można najnowszą wystawę fotografii autorstwa Roberta Bartosewicza zatytułowaną „Miasto”.

Słoneczne ogrody Mława

Ta wystawa to cykl ponad dwudziestu utrwalonych w kadrze migawek ze znanych i mniej znanych miejsc w Warszawie, Modlinie czy w stolicy Malty. To zdjęcia ciekawe, bądź nietypowe, wykonane o różnych porach dnia i nocy. Dużą grupę stanowią nocne zdjęcia Warszawy oraz ciepłe, pełne śródziemnomorskiego słońca pejzaże Valetty i okolic. Warto tę wystawę obejrzeć, zapraszamy!

RK

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi. Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną.Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Poza fotografią interesuje się jeszcze m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
Mieszkaniec10

Krytyku, a dlaczego uważasz, że ZTZZ skupia się tylko na jednej osobie? Przecież sekcja fotograficzna ZTZZ to nie tylko pan Robert. Ostatnio np. swoją wystawę miała pani Danuta Gastołek, a wcześniej pan Darek Tadrzyński. Poza tym były wystawy zbiorowe.

Artur

Co zdjęcie to perełka. Gratuluję!

Mieszkaniec10

Rzeczywiście są lepsze – to do krytyka. Poniżej link do bloga:
http://bartos.flog.pl/

krytyk - dla innych hejter :)

A jednak się myliłem … nie mniej jednak gratuluję wystawy i tego, że są chęci rozwijania. Nie skupiajcie się na jednej osobie bo będziecie stali w miejscu. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie takie samo jak 1000 innych ale takie które wyróżnia się na tle innych.

Mieszkaniec10

Zresztą najważniejsze jest to, że ludzie realizują swoją pasję, że lubią fotografować, że im się chce, że mają pomysły. I faktycznie – jak już ktoś tu napisał, wernisaż to spotkanie z autorem, okazja do spotkania właśnie. I kto chciał na takie spotkanie przyszedł.

Mieszkaniec10

Nie wiem czy to klub czy nie klub, ale zdjęcia pana Roberta widziałem i są naprawdę dobre. Widać, że ma facet i wiedzę fotograficzną i tzw. „dobre oko”

krytyk - dla innych hejter :)

Ja widziałem zdjęcia tych całych twórców na wystawie i na tamtej wystawie nie było ani jednego „dobrego” , w zasadzie to żałowałem że zmarnowałem swój prywatny czas żeby przyjść. Cała grupka za wiele nie ma o tym pojęcia a się strasznie afiszują. Zdjęcia Pana Roberta nie widziałem ale z ciekawości bym zobaczył bo z tego reportażu dostrzegam , że odbiegają od reszty. Poproszę link do portfolio.

z bliska

W ogóle oglądając od dłuższego czasu wszelkie wystawy w naszym miescie można odnieść wrażenie, i zadać pytanie organizatorom dla kogo te wystawy są organizowane, bo według mnie jest to KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI.—-dobre i to ale czy tak powinno być oto jest pytanie??????

to tu to tam

Zacznijmy od tego, że sam wernisaż to przede wszystkim okazja do spotkania, nie tyle co ze sztuką, lecz przede wszystkim z twórcą we własnej osobie, a dla twórcy to między innymi także okazja do spotkania ze znajomymi. Na wystawę, obcować ze sztuką, chodzi się raczej po wernisażu, żeby móc w spokoju kontemplować to i owo. Są tacy, co w ogóle omijają wernisaże szerokim łukiem, co nie znaczy, że nie chodzą na wystawy. W dużych miastach spotyka się na wystawach i wernisażach przeróżnej maści zwykle te same twarze, a co dopiero w Mławie :)? Pozdrawiam MŁAWSKI KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI 😉

M.

Gratulacje Robercie! Pozdrawiam 🙂