Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miasto. Wystawa fotograficzna Roberta Bartosewicza


Od wczorajszego dnia, w Galerii „Foyer” Miejskiego Domu Kultury oglądać można najnowszą wystawę fotografii autorstwa Roberta Bartosewicza zatytułowaną „Miasto”.

KSP Mława nabór

Ta wystawa to cykl ponad dwudziestu utrwalonych w kadrze migawek ze znanych i mniej znanych miejsc w Warszawie, Modlinie czy w stolicy Malty. To zdjęcia ciekawe, bądź nietypowe, wykonane o różnych porach dnia i nocy. Dużą grupę stanowią nocne zdjęcia Warszawy oraz ciepłe, pełne śródziemnomorskiego słońca pejzaże Valetty i okolic. Warto tę wystawę obejrzeć, zapraszamy!

RK

Robert Bartosewicz jest rodowitym mławianinem. Tu ukończył I Liceum Ogólnokształcące. Potem studiował teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego ukończył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.
Od 2006 do 2012 r. pracował w „Głosie Mławy”. Od 2013 r. jest dziennikarzem „Nowego Kuriera Mławskiego”. Współpracuje z „Gościem Niedzielnym”. To właśnie w mediach po raz pierwszy zetknął się z fotografią, gdzie uprawia przede wszystkim gatunek reporterski. Podczas pracy fotografowanie przerodziło się w pasję. Swoje hobby realizuje od kilku lat. Robert na swoich zdjęciach uwieczniał już krajobrazy, pejzaże, architekturę i oczywiście ludzi. Od niedawna zajmuje się też fotografią ślubną.Poza Związkiem Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, należy również do Mławskiego Klubu Fotograficznego i Lidzbarskiego Klubu Fotograficznego. Poza fotografią interesuje się jeszcze m.in. psychologią i szeroko rozumianym życiem społecznym i politycznym. Na swoim koncie ma fotograficzne wystawy zarówno indywidualne, jak i zbiorowe.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Miasto. Wystawa fotograficzna Roberta Bartosewicza"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mieszkaniec10
Gość

Krytyku, a dlaczego uważasz, że ZTZZ skupia się tylko na jednej osobie? Przecież sekcja fotograficzna ZTZZ to nie tylko pan Robert. Ostatnio np. swoją wystawę miała pani Danuta Gastołek, a wcześniej pan Darek Tadrzyński. Poza tym były wystawy zbiorowe.

Artur
Gość

Co zdjęcie to perełka. Gratuluję!

Mieszkaniec10
Gość

Rzeczywiście są lepsze – to do krytyka. Poniżej link do bloga:
http://bartos.flog.pl/

krytyk - dla innych hejter :)
Gość

A jednak się myliłem … nie mniej jednak gratuluję wystawy i tego, że są chęci rozwijania. Nie skupiajcie się na jednej osobie bo będziecie stali w miejscu. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie takie samo jak 1000 innych ale takie które wyróżnia się na tle innych.

Mieszkaniec10
Gość

Zresztą najważniejsze jest to, że ludzie realizują swoją pasję, że lubią fotografować, że im się chce, że mają pomysły. I faktycznie – jak już ktoś tu napisał, wernisaż to spotkanie z autorem, okazja do spotkania właśnie. I kto chciał na takie spotkanie przyszedł.

Mieszkaniec10
Gość

Nie wiem czy to klub czy nie klub, ale zdjęcia pana Roberta widziałem i są naprawdę dobre. Widać, że ma facet i wiedzę fotograficzną i tzw. „dobre oko”

krytyk - dla innych hejter :)
Gość

Ja widziałem zdjęcia tych całych twórców na wystawie i na tamtej wystawie nie było ani jednego „dobrego” , w zasadzie to żałowałem że zmarnowałem swój prywatny czas żeby przyjść. Cała grupka za wiele nie ma o tym pojęcia a się strasznie afiszują. Zdjęcia Pana Roberta nie widziałem ale z ciekawości bym zobaczył bo z tego reportażu dostrzegam , że odbiegają od reszty. Poproszę link do portfolio.

wpDiscuz