Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty


Mławska prokuratura postawiła nauczycielce z gimnazjum w Bieżuniu zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem, który w maju 2015 roku popełnił samobójstwo. Grozi jej kara od 2 do 12 lat więzienia. Podejrzana odmówiła składania wyjaśnień i nie przyznała się do winy.

Słoneczne ogrody Mława

– 26 stycznia 2017 r. wydano postanowienie o przedstawieniu nauczycielce zarzutu dotyczącego psychicznego i fizycznego znęcania się nad małoletnim uczniem Dominikiem, w wyniku czego pokrzywdzony targnął się na własne życie. Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Trwa dalsze postępowanie, czekamy na uzupełniającą opinię psychologiczną – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Odrębnym wątkiem w sprawie jest kwestia zachowań sześciu uczniów szkoły, do której uczęszczał Dominik. Tu przed Sądem Rejonowym w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich toczy się postępowanie w celu ustalenia czy nieletni są zdemoralizowani. Postępowanie prowadzone jest z wyłączeniem jawności.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
Magda

Ta nauczycielka jest winna nie powinna juz nigdy zyc spokojnie…gdybym ją spotkała to…

Elżbieta

Ja również czekam na dalsze informacje w tej sprawie….Mam nadzieję, że prawda zwycięży a nie status społeczny, stanowiska…Dominikowi to się należy

Katarzyna

Proszę was, informujcie o dalszych losach tej sprawy. Ta historia jest niezwykle wstrząsająca. Ta nienawiść…Skąd wzięła się w tych dzieciach i nauczycielce. Bardzo współczuję mamie Dominika ;(

ob. serwator

podejrzewam p. Kasiu, że już nic nie dowiemy się w tej sprawie. W lokalnych gazetach (papierowych i internetowych) nawet nikt nie wspomniał o tym.

ob. serwator

Bardzo Was proszę śledźcie tą sprawę i podawajcie więcej szczegółów, bo w powiecie żuromiński, czyli tym którego to dotyczy nic się o tej sprawie nie mówi. Nawet KŻ zapomniał o tym napisać

Zenek

Nie każdy nauczyciel jest pedagogiem.Mści się negatywna selekcja do zawodu nauczycielskiego.Współczuję serdecznie rodzinie dziecka.

kot

trudna sprawa, nie wiem jak było, nie chcę tu nikogo osądzać, wiadomo mi tylko, że chłopiec popełnił samobójstwo.
co takiego strasznego się działo w jego duszy, że ten młody człowiek , właściwie jeszcze dziecko, zdecydował się na tak dramatyczny krok, dlaczego nikt mu nie pomógł ?? czy nikt nie widział, że coś się złego dzieje ? ?? straszna tragedia dla rodziny chłopca.

do kota

Wszystkiego najlepszego Kocie z okazji Dnia Kota 😉

kot

a dziękuję za miły akcent pod tak tragiczną sprawą. obyśmy sobie byli życzliwsi i bardziej otwarci na potrzeby drugiego