Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Samobójstwo ucznia w Bieżuniu, jego nauczycielka ma postawione zarzuty


Mławska prokuratura postawiła nauczycielce z gimnazjum w Bieżuniu zarzuty dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem, który w maju 2015 roku popełnił samobójstwo. Grozi jej kara od 2 do 12 lat więzienia. Podejrzana odmówiła składania wyjaśnień i nie przyznała się do winy.


ksp Mława
Reklama

– 26 stycznia 2017 r. wydano postanowienie o przedstawieniu nauczycielce zarzutu dotyczącego psychicznego i fizycznego znęcania się nad małoletnim uczniem Dominikiem, w wyniku czego pokrzywdzony targnął się na własne życie. Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Trwa dalsze postępowanie, czekamy na uzupełniającą opinię psychologiczną – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Odrębnym wątkiem w sprawie jest kwestia zachowań sześciu uczniów szkoły, do której uczęszczał Dominik. Tu przed Sądem Rejonowym w Mławie Wydział Rodzinny i Nieletnich toczy się postępowanie w celu ustalenia czy nieletni są zdemoralizowani. Postępowanie prowadzone jest z wyłączeniem jawności.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
4 lata temu

Ta nauczycielka jest winna nie powinna juz nigdy zyc spokojnie…gdybym ją spotkała to…

Elżbieta
Elżbieta
5 lata temu

Ja również czekam na dalsze informacje w tej sprawie….Mam nadzieję, że prawda zwycięży a nie status społeczny, stanowiska…Dominikowi to się należy

Katarzyna
Katarzyna
5 lata temu

Proszę was, informujcie o dalszych losach tej sprawy. Ta historia jest niezwykle wstrząsająca. Ta nienawiść…Skąd wzięła się w tych dzieciach i nauczycielce. Bardzo współczuję mamie Dominika ;(

ob. serwator
ob. serwator
5 lata temu
Reply to  Katarzyna

podejrzewam p. Kasiu, że już nic nie dowiemy się w tej sprawie. W lokalnych gazetach (papierowych i internetowych) nawet nikt nie wspomniał o tym.

ob. serwator
ob. serwator
5 lata temu

Bardzo Was proszę śledźcie tą sprawę i podawajcie więcej szczegółów, bo w powiecie żuromiński, czyli tym którego to dotyczy nic się o tej sprawie nie mówi. Nawet KŻ zapomniał o tym napisać

Zenek
Zenek
5 lata temu

Nie każdy nauczyciel jest pedagogiem.Mści się negatywna selekcja do zawodu nauczycielskiego.Współczuję serdecznie rodzinie dziecka.

kot
kot
5 lata temu

trudna sprawa, nie wiem jak było, nie chcę tu nikogo osądzać, wiadomo mi tylko, że chłopiec popełnił samobójstwo.
co takiego strasznego się działo w jego duszy, że ten młody człowiek , właściwie jeszcze dziecko, zdecydował się na tak dramatyczny krok, dlaczego nikt mu nie pomógł ?? czy nikt nie widział, że coś się złego dzieje ? ?? straszna tragedia dla rodziny chłopca.

do kota
do kota
5 lata temu
Reply to  kot

Wszystkiego najlepszego Kocie z okazji Dnia Kota 😉

kot
kot
5 lata temu
Reply to  do kota

a dziękuję za miły akcent pod tak tragiczną sprawą. obyśmy sobie byli życzliwsi i bardziej otwarci na potrzeby drugiego

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x