Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pierwsze treningi naszych lekkoatletów już z tyczką


11 lutego w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku – Oliwie grupa naszych lekkoatletów uczestniczyła w treningu konsultacyjnym poprowadzonym przez trenera Mateusza Kozłowskiego (asystenta trenera Edwarda Szymczaka).

KSP Mława nabór

Młodzieżą podczas wyjazdu opiekowali się trener Adam Szymański i instruktor Krzysztof Koziatek.

Podczas tych zajęć nasi podopieczni poświęcili się ćwiczeniom związanym z techniką skoku o tyczce, która jest bardzo ważnym elementem szkoleniowym. Ćwiczyli m.in. poprawne bieganie z tyczką, robienie odwału podczas skoku, obrotu i odrzutu tyczki po wykonaniu skoku.

W zajęciach treningowych uczestniczyli: Natalka Zawadzka (Gimnazjum nr 1), Gabrysia Goschorska (Gimnazjum nr 2), działdowianka Emilka Rębowska (Gimnazium nr 1), Mikołaj Łatka (Gimnazjum „Wyspianum”), Dawid Ostrowski (Gimazjum nr 1), Jakub Bastkowski (Gimnazjum nr 1).

źródło i fot. MAL

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz