Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwsze treningi naszych lekkoatletów już z tyczką


11 lutego w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku – Oliwie grupa naszych lekkoatletów uczestniczyła w treningu konsultacyjnym poprowadzonym przez trenera Mateusza Kozłowskiego (asystenta trenera Edwarda Szymczaka).


ksp Mława
Reklama

Młodzieżą podczas wyjazdu opiekowali się trener Adam Szymański i instruktor Krzysztof Koziatek.

Podczas tych zajęć nasi podopieczni poświęcili się ćwiczeniom związanym z techniką skoku o tyczce, która jest bardzo ważnym elementem szkoleniowym. Ćwiczyli m.in. poprawne bieganie z tyczką, robienie odwału podczas skoku, obrotu i odrzutu tyczki po wykonaniu skoku.

W zajęciach treningowych uczestniczyli: Natalka Zawadzka (Gimnazjum nr 1), Gabrysia Goschorska (Gimnazjum nr 2), działdowianka Emilka Rębowska (Gimnazium nr 1), Mikołaj Łatka (Gimnazjum „Wyspianum”), Dawid Ostrowski (Gimazjum nr 1), Jakub Bastkowski (Gimnazjum nr 1).

źródło i fot. MAL

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x