Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Korona najlepsza na hali. Także na swojej


Piłkarze Korony Szydłowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej od udziału w dwóch turniejach halowych. W obu podopieczni Włodzimierza Gorczycy okazali się najlepsi. Zarówno w Baboszewie jak i na własnej hali okazali się najlepsi.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Zmagania w powiecie płońskim przyciągnęły na start osiem zespołów. Szydłowianie okazali się lepsi od wszystkich, w finale rozgromili Huragana Bodzanów aż 6:2. Najlepszym strzelcem imprezy był Kamil Bartkowski. Na czwartej pozycji uplasował się innych nasz zespół, Wkra Radzanów. W półfinale przegrał w rzutach karnych z Bodzanowem, natomiast w pojedynku o wejście na podium musiał uznać wyższość Stoczniowca Płock.

Dublet szydłowianie ustrzelili na swoim terenie. W decydującym pojedynku okazali się lepsi od Wkry Radzanów. Na trzecim miejscu uplasowała się Tamka Dzierzgowo. Zespół prowadzony przez Jacka Szypulskiego wygrał z reprezentantami Wydziału Sędziowskiego Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Turniej w Szydłowie, podobnie jak ten rozegrany w Baboszewie, przyciągnął na start osiem zespołów. Przeważały ekipy z naszego powiatu. Wśród uczestników była m.in. Wieczfnianka – ponowny debiut w roli jej szkoleniowca zaliczył Rafał Markiewicz.

Najlepszym piłkarzem imprezy organizatorzy wybrali Daniela Ziółkowskiego z Radzanowa. Statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Jakuba Bartkowskiego z Korony II. Natomiast koronę króla strzelców mógł założyć Kamil Głowacki. Napastnik Korony I strzelił w turnieju aż jedenaście goli.

Wyniki

Turniej w Szydłowie

Grupa A: Wieczfnianka – Tamka 0:3, Korona – Orlęta 3:1, Wieczfnianka – Korona 1:4, Tamka – Orlęta 2:1, Korona – Tamka 3:1, Orlęta – Wieczfnianka 0:1

Grupa B: WS C-O OZPN – Wkra 0:0, Korona II – Rembud 1:0, WS C-O OZPN – Korona II 2:0, Wkra – Rembud 4:2, Wkra – Korona II 4:0, Rembud – WS C-O OZPN 2:2

Półfinały: Korona I – WS C-O OZPN 2:1, Wkra  – Tamka  3:1

Mecz o VII miejsce: Orlęta Baboszewo – Rembud Grudusk 3:1

Mecz o V miejsce: Wieczfnianka Wieczfnia K. – Korona II Szydłowo 0:2

Mecz o III miejsce: WS C-O OZPN – Tamka Dzierzgowo 1:2

Finał: Korona I Szydłowo – Wkra Radzanów 4:1

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500