Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zderzenie ciężarówek w Modle


Do niegroźnej na szczęście kolizji drogowej doszło 15 lutego około godziny 23:10 na drodze krajowej nr 7 w Modle. 22 – letni mężczyzna, kierowca ciężarówki marki Mercedes Benz, na prostym odcinku drogi,  nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na jadący przed nim samochód ciężarowy marki Man. Manem kierował 60-letni mężczyzna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Całe zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierowcy z ciężarowego mercedesa. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi –podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500