Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Lipowiec Kościelny. Choinka i szkolna edycja „Must be the music”


Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym tuż przed feriami, urządziła dla swoich uczniów szkolną choinkę. Były zabawy, tańce, popisy wokalne i domowe ciasta.  O dzieciach nie zapomniał też Mikołaj.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

11 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym odbyła się choinka szkolna. Po oficjalnym powitaniu uczniów, ich rodziców i gości przez pana dyrektora Jerzego Nowakowskiego, nastąpiła część artystyczna. Uczniowie, pod czujnym okiem pani Ewy Strzelec i pani Anety Stanios przygotowali I szkolną edycję ,,Must be the music”. Na scenie pojawiło się znane jury z telewizji Polsat oraz utalentowani i mniej utalentowani (jak to w programie często bywa) artyści. Prowadzący zaznaczyli, iż wykonawcy starali się , by piosenki wykonane przez nich były znane publiczności. Występujący świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że widzowie również.

Na choince nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez radę rodziców i wyczekiwanego Mikołaja, który wręczył dzieciom upominki. Uczestnicy choinki w dobrych nastrojach i w rytm wesołej muzyki bawili się do godziny 21. Uczniowie opuszczali salę z wielkim uśmiechem na twarzy, gdyż przyjdą do szkoły dopiero za dwa tygodnie. Życzymy im bezpiecznych ferii.

źródło: SP Lipowiec Kościelny

oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500