Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lipowiec Kościelny. Choinka i szkolna edycja „Must be the music”


Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym tuż przed feriami, urządziła dla swoich uczniów szkolną choinkę. Były zabawy, tańce, popisy wokalne i domowe ciasta.  O dzieciach nie zapomniał też Mikołaj.


ksp Mława
Reklama

11 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym odbyła się choinka szkolna. Po oficjalnym powitaniu uczniów, ich rodziców i gości przez pana dyrektora Jerzego Nowakowskiego, nastąpiła część artystyczna. Uczniowie, pod czujnym okiem pani Ewy Strzelec i pani Anety Stanios przygotowali I szkolną edycję ,,Must be the music”. Na scenie pojawiło się znane jury z telewizji Polsat oraz utalentowani i mniej utalentowani (jak to w programie często bywa) artyści. Prowadzący zaznaczyli, iż wykonawcy starali się , by piosenki wykonane przez nich były znane publiczności. Występujący świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że widzowie również.

Na choince nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez radę rodziców i wyczekiwanego Mikołaja, który wręczył dzieciom upominki. Uczestnicy choinki w dobrych nastrojach i w rytm wesołej muzyki bawili się do godziny 21. Uczniowie opuszczali salę z wielkim uśmiechem na twarzy, gdyż przyjdą do szkoły dopiero za dwa tygodnie. Życzymy im bezpiecznych ferii.

źródło: SP Lipowiec Kościelny

oprac. red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x