Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów


15 lutego br. w Sali Ślubów Urzędu Miasta Mława odbyło się inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów I kadencji. Jego głównym celem był wybór Prezydium Rady.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na pierwsze posiedzenie stawiło się piętnastu wybranych niedawno reprezentantów mławskich środowisk i organizacji skupiających seniorów. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Sławomir Kowalewski, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Ośliźlok oraz Pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Agnieszka Puzio – Dębska. Posiedzenie otworzył burmistrz Sławomir Kowalewski, który przywitał zebranych i wraz z przewodniczącym rady miasta Leszkiem Ośliźlokiem wręczyli akty powołania członkom Mławskiej Rady Seniorów. Następnie życzyli członkom rady dużo zapału i wielu sukcesów w pracy na rzecz osób starszych przez aktywny udział i zaangażowanie w jak najlepsze rozwiązywanie problemów lokalnego środowiska.

Zasadniczą częścią spotkania była jednak jego część wyborcza. Członkowie rady w głosowaniu tajnym wybierali przewodniczącego rady spośród trzech zgłoszonych kandydatur: Rafała Marcina Chmielewskiego, Barbary Florysiak i Jerzego Grzebskiego. Na przewodniczącego Mławskiej Rady Seniorów zdecydowaną większością głosów wybrano Jerzego Grzebskiego, a wiceprzewodniczącą została wybrana Barbara Przybyszewska.

RK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Piotr

No tak Sławek w środku. Kampania wyborcza powoli zaczęta. Mławo to już teraz miasto emerytów i starców więc trzeba dbać o swój elektorat. Bo młodzi takiego burmistrza to nie chcą bo nic dla nich przez dwie kadencje nie zrobił.
Bida z nędzą

Jarząbek

No jak nic?
fitness club, gdzie córka włodarza znalazła zatrudnienie
body club
boisko
remont MDK
sprzedaż działek, na których deweloperzy budują bloki i powstają nowe mieszkania
huczne dni Mławy
To tylko co mi tak na szybko przychodzi na myśl 🙂
i jeszcze narzekasz
Ja w każdym razie na niego nigdy nie zagłosuję, tak samo jak i wcześniej, nigdy nie był moim kandydatem – nie znoszę układów, a tu od samego początku czuć było układy, już podczas pierwszej kampanii wyborczej.