Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów


15 lutego br. w Sali Ślubów Urzędu Miasta Mława odbyło się inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Seniorów I kadencji. Jego głównym celem był wybór Prezydium Rady.


ksp Mława
Reklama

Na pierwsze posiedzenie stawiło się piętnastu wybranych niedawno reprezentantów mławskich środowisk i organizacji skupiających seniorów. W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Sławomir Kowalewski, Przewodniczący Rady Miasta Leszek Ośliźlok oraz Pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Agnieszka Puzio – Dębska. Posiedzenie otworzył burmistrz Sławomir Kowalewski, który przywitał zebranych i wraz z przewodniczącym rady miasta Leszkiem Ośliźlokiem wręczyli akty powołania członkom Mławskiej Rady Seniorów. Następnie życzyli członkom rady dużo zapału i wielu sukcesów w pracy na rzecz osób starszych przez aktywny udział i zaangażowanie w jak najlepsze rozwiązywanie problemów lokalnego środowiska.

Zasadniczą częścią spotkania była jednak jego część wyborcza. Członkowie rady w głosowaniu tajnym wybierali przewodniczącego rady spośród trzech zgłoszonych kandydatur: Rafała Marcina Chmielewskiego, Barbary Florysiak i Jerzego Grzebskiego. Na przewodniczącego Mławskiej Rady Seniorów zdecydowaną większością głosów wybrano Jerzego Grzebskiego, a wiceprzewodniczącą została wybrana Barbara Przybyszewska.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
5 lata temu

No tak Sławek w środku. Kampania wyborcza powoli zaczęta. Mławo to już teraz miasto emerytów i starców więc trzeba dbać o swój elektorat. Bo młodzi takiego burmistrza to nie chcą bo nic dla nich przez dwie kadencje nie zrobił.
Bida z nędzą

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Piotr

No jak nic?
fitness club, gdzie córka włodarza znalazła zatrudnienie
body club
boisko
remont MDK
sprzedaż działek, na których deweloperzy budują bloki i powstają nowe mieszkania
huczne dni Mławy
To tylko co mi tak na szybko przychodzi na myśl 🙂
i jeszcze narzekasz
Ja w każdym razie na niego nigdy nie zagłosuję, tak samo jak i wcześniej, nigdy nie był moim kandydatem – nie znoszę układów, a tu od samego początku czuć było układy, już podczas pierwszej kampanii wyborczej.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x