Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dla Kingi… Charytatywny Maraton Zumba&Fitness


Weź udział w I Charytatywnym Maratonie Zumba & Fitness. Nic bardziej prostego… nie dość, że będziesz miał okazję wziąć udział w zajęciach sportowo-tanecznych prowadzonych przez najlepszych instruktorów, to jednocześnie POMOŻESZ Kindze, która potrzebuje aparatu do pomiaru krzepliwości krwi oraz środków finansowych na leczenie.


ksp Mława
Reklama

Kinga to uśmiechnięta 12-latka, która chce cieszyć się życiem i w pełni z niego korzystać tak jak jej rówieśnicy. Jednak już w pierwszej dobie życia stwierdzono u niej złożoną wadę serca, a do dziś przeszła trzy etapy operacji kardiochirurgicznej. …nie jesteśmy w stanie sprawić, aby Kinga cudownie ozdrowiała, ale na pewno możemy dołożyć swoją cegiełkę, aby jej życie było choć odrobię łatwiejsze.

Jak to zrobić…?

Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości 30 zł na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki z dopiskiem: imię i nazwisko uczestnika + „Maraton dla Kingi” Numer konta: 68 1020 1592 0000 2402 0070 7240

Co was czeka podczas zbliżającego się wydarzenia?

Trzy godziny świetnej zabawy pod opieką 8 instruktorów z terenu całego kraju.

Jako pierwsza na scenie pojawi się Anna Sarnowska.
Ania to nauczyciel wychowywania fizycznego, wykwalifikowana instruktorka fitness, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje, pasjonatka życia, wszystko co robi robi na 100 proc.

Ewa Osińska przygotowała dla was mega wycisk podczas ćwiczeń w ramach programu Zumba Strong.

Damian Jabłoński – Absolwent AWF w Białej Podl., dyplomowany instruktor tańca, nauczyciel akademicki w zakładzie tańca na AWF w Białej Podl. Finalista wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego, posiadający międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich oraz najwyższa krajową klasę A w tańcach standardowych.

Paula Patryka – Paula na codzień prowadzi zajęcia zumba fitness w klubie Re-Start w Płońsku . Każdy , kto choć raz uczestniczył w jej zajęciach , wie jak ta dziewczyna potrafi porwać tłumy.
Na codzień skromna , urocza – na scenie zmienia się w prawdziwą energetyczna petarde

Stefan Jakóbczyk  licencjonowan instruktor Zumba®, Zumba Toning® oraz Aerobic IFAA, należy do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Obecnie na stałe prowadzi Zumbę w kilku warszawskich klubach fitness. Prowadzi i organizuję różne zumbowe imprezy, maratony, master classy, a także animacje w klubach, na eventach i wyjazdach integracyjnych dla firm w całej Polsce.

Łukasz Grabowski wszechstronnie uzdolniony pod każdym względem , jest przede wszystkim osobą , która od lat wiruje w świecie tańca. Tancerz salsy, bachaty, kizomby oraz zouk’a.

Marta Wichłacz i Mirka Sokolnicka instruktorki Zumba Fitness na co dzień współpracujące z galerią Fitness „Kołecki”  – współorganizatorki wydarzenia.

Chcesz wziąć udział w zbliżającym się Maratonie Zumba & Fitness?

Nie masz możliwości zostawienia swojej pociechy ?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!!!

Sala Zabaw Motylkowo włączyła się w organizację naszej imprezy i w dniu maratonu zaanimuje czas waszym dzieciom, abyście mogli w pełni  cieszyć się zajęciami i świetnie się bawić ćwicząc z naszymi instruktorami.

Wasze dzieci w tym czasie będą w rękach profesjonalnych animatorów, którzy zorganizują im czas i sprawią, że ten dzień będzie również dla nich wielką atrakcją!!!

Basen z kulkami, malowanie twarzy, skręcanie balonów i 50% zniżki na skorzystanie z sali zabaw Motylkowo w Mławie, to tylko część atrakcji jakie czekają na waszych dzieci.

Więcej o wydarzeniu na: https://www.facebook.com/events/256015481497791/

źródło: organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x