Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dachowanie koło Józefowa. Aktualizacja


Aż siedem jednostek straży pożarnej zjawiło się dziś około godziny 9 – tej na miejscu dachowania samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Józefowo (gm. Radzanów) i Staroguby (gm. Strzegowo), gdzie na leśnym odcinku drogi kobieta kierująca samochodem Kia Sorento wypadła z drogi, powodując wywrócenie auta.

Słoneczne ogrody Mława

– Na miejscu zdarzenia zjawiły się dwa zastępy JRG Mława, dwa zastępy JRG Żuromin, jednostki OSP z Radzanowa, Gradzanowa Włościańskiego i Krzeczanowa (pow. żuromiński.) Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu auta na koła i wydobyciu osoby kierującej pojazdem. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną do szpitala – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

Aktualizacja 16.02.2017

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym poważnie ranna została 40- letnia kobieta, mieszkanka pow. żuromińskiego. Do zdarzenia doszło w środę, o godz. 8:30, w pobliżu Józefowa, gm. Radzanów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Kia Sorento, 40- letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, jadąc w kierunku Strzegowa, z nieznanych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu, wypadła z drogi do rowu i uderzyła w drzewo. Kobieta jechała sama. W wyniku wypadku doznała ciężkiego urazu głowy. Została przetransportowana ze szpitala w Mławie na oddział intensywnej opieki medycznej do szpitala w Przasnyszu. Mławska policja ustala przebieg i przyczyny wypadku.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Janko

Tak właśnie działa system powiadomienia ratowniczego. Tu siedem zastępów, a w innym miejscu czekają po 45 min na karetkę, ach ta nasza Polska…

xkx

Krzeczanowa*. Pozdrawiam 🙂

red.

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy