Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Miączyn na szóstkę, mistrz poza podium


W poprzedniej edycji AGG Ligi Szreńsk reprezentanci Przychodu sięgnęli po tytuł najlepszej drużyny. Minęło kilkanaście miesięcy i ich mistrzowska forma gdzieś się bezpowrotnie ulotniła. Po przegranej z Boys Team stało się jasne, że obrońców tytułu nie będzie nawet na podium.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Gdyby ograli szreńszczan, mogliby do trzeciej w klasyfikacji generalnej Czarnej Elki zbliżyć się na odległość dwóch punktów. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Konkurenci rozegrali bardzo dobre zawody, kontrolując przebieg rywalizacji niemalże przez cały czas. Ostatecznie triumfowali 3:2 – na listę strzelców wpisali się Witold Bagiński, Artur Andrzejewski i Dawid Biranowski. Konkurenci odpowiedzieli za sprawą uderzeń Kamila Piskorskiego i Mateusza Andrzejewskiego.

Na pozycji lidera umocnili się zawodnicy Miączyna. W rywalizacji z Technokablem odnieśli najwyższe zwycięstwo w sezonie. Strzelili aż sześć goli. Królem polowania okazał się Szymon Racki. Zdobył cztery bramki, po razie do siatki trafili Ariel Dobosz i Paweł Sałyga.  Honor pokonanych uratował Krzysztof Milewski.

Z walki o mistrzostwo nie zrezygnował Szreńsk Team. W derbowej  rywalizacji z Torpedą sięgnęli po komplet punktów. Zdobyli trzy bramki za sprawą celnych strzałów Mateusza Barańskiego (2) i Daniela Ogrodowczyka. Konkurenci odpowiedzieli raz – Jakub Dobrzyński pokonał bramkarza przeciwników.

W klasyfikacji snajperów prowadzi Racki. Napastnik Miączyna ma na koncie już jedenaście trafień. Siedem zdobył jego kolega z drużyny Dobosz, po sześć mają Marek Prątnicki z Technokabla i Michał Dwużnik z Przychoda.

VIII kolejka: Boys Team – Przychód 3:2, Miączyn – Technokabel 6:1, Torpeda – Szreńsk Team 1:3, Czarna Elka i Niebieska Iskra – pauza

RS

fot. Hala Sportowa w Szreńsku.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500