Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiśniewo. Nieprzytomny mężczyzna na poboczu „siódemki” – aktualizacja


Mławska policja ustala przyczyny obrażeń ciała pieszego, którego odnaleziono na poboczu drogi krajowej nr 7 z urazem głowy. Do zdarzenia doszło 13 lutego o godz. 10:40.


ksp Mława
Reklama

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 44 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, upadł na pobocze drogi. Prawdopodobnie doznał ataku epilepsji. Leżącemu w pobliżu jezdni mężczyźnie pomocy udzielili przypadkowi świadkowie, którzy wezwali pogotowie ratunkowe. Rannego pieszego, z obrażeniami głowy, przewieziono do szpitala w Mławie. Trwają ustalenia.

źródło: KPP Mława/ asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x