Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńsk. “Przyjaźń jest silniejsza niż narkotyk”


Muzyka, taniec, warsztaty profilaktyczne, a przede wszystkim pozytywna energia – tak w największym skrócie można opisać spotkanie grupy PaTPORT 10 lutego 2017roku w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku.


ksp Mława
Reklama

W wydarzeniu profilaktyczno-rozrywkowym wzięło udział 40 uczniów oraz przybyli na tę spotkanie goście. Swoją obecnością zaszczycił młodzież Rzecznik Prasowy programu “Profilaktyka a Ty” – st. sierż. Damian Wroczyński, Dzielnicowy Gminy Szreńsk sierż. szt. Arkadiusz Rudnicki oraz lider grupy PaTPORT Wiesław Paszta.

Pedagog szkolny – opiekun grupy PaTPORT, przeprowadziła warsztaty profilaktyczne pod hasłem “Przyjaźń jest silniejsza niż narkotyk”, podczas których każdy uczeń uświadomił sobie jak oddziałowuje na innych ludzi i czy jego działania są pozytywne, czy negatywne. Uczniowie chętnie angażowali się w ćwiczenia z zakresu kształtowania umiejętności interpersonalnych (tj. budowanie prawidłowych relacji w grupie, empatia, podejmowanie decyzji, asertywność). Pedagog szkolny podkreśliła, że “Jeśli chcesz być przyjacielem bądź wart przyjaźni”.

W dalszej części nie mogło zabraknąć “belgijki”, hip-hopowego “wygłupiaczka” oraz hymnu PaT.  Do wieczornych godzin młodzież mogła spędzić wspólnie czas rozmawiając, tańcząc
i śpiewając.

źródło i foto: Katarzyna Bagińska ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x