Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Sarna w kabinie ciężarówki


Dziś rano, 13 lutego br., na DK nr 7 pomiędzy Mławą a Uniszkami kierowca ciężarowego mercedesa został ranny w wyniku zderzenia z przebiegającą przez „siódemkę” sarną.

Słoneczne ogrody Mława

Jadący pojazdem od strony Warszawy kierowca w pewnym momencie zobaczył wyskakującą z pobocza sarnę. Tak nieszczęśliwie się złożyło, że w momencie zderzenia zwierzę było w locie, uderzyło więc w szybę pojazdu. Pomocy medycznej kierowcy udzieliło pogotowie ratunkowe. Auto ma uszkodzoną szybę i maskę, sarna zaś tego zderzenia nie przeżyła.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
JBB

Już dawno powinni zrobić porządek z sarnami dzikami i innymi zwierzętami co wyskakują pod koła. Wiadomo, że żaden kierowca nie chce takiego zdarzenia mieć, zwierzęta są pod ochroną ale co jest ważniejsze życie ludzkie czy zwierząt ?… porażka

jb.

Dla precyzji: to nie sarna, tylko jeleń. A konkretnie młody jeleń (cielak).

fruuu

a dla precyzyjnej precyzji – LATAJĄCY cielak. „Tak nieszczęśliwie się złożyło, że w momencie zderzenia zwierzę było w locie…”
Oczywiście zdarzenie tragiczne i niepotrzebne ale za to warsztat dziennikarski najwyższych lotów.

odd

Nie podniecaj się tak