Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Sarna w kabinie ciężarówki


Dziś rano, 13 lutego br., na DK nr 7 pomiędzy Mławą a Uniszkami kierowca ciężarowego mercedesa został ranny w wyniku zderzenia z przebiegającą przez „siódemkę” sarną.

KSP Mława nabór

Jadący pojazdem od strony Warszawy kierowca w pewnym momencie zobaczył wyskakującą z pobocza sarnę. Tak nieszczęśliwie się złożyło, że w momencie zderzenia zwierzę było w locie, uderzyło więc w szybę pojazdu. Pomocy medycznej kierowcy udzieliło pogotowie ratunkowe. Auto ma uszkodzoną szybę i maskę, sarna zaś tego zderzenia nie przeżyła.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Sarna w kabinie ciężarówki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
JBB
Gość

Już dawno powinni zrobić porządek z sarnami dzikami i innymi zwierzętami co wyskakują pod koła. Wiadomo, że żaden kierowca nie chce takiego zdarzenia mieć, zwierzęta są pod ochroną ale co jest ważniejsze życie ludzkie czy zwierząt ?… porażka

jb.
Gość

Dla precyzji: to nie sarna, tylko jeleń. A konkretnie młody jeleń (cielak).

fruuu
Gość

a dla precyzyjnej precyzji – LATAJĄCY cielak. „Tak nieszczęśliwie się złożyło, że w momencie zderzenia zwierzę było w locie…”
Oczywiście zdarzenie tragiczne i niepotrzebne ale za to warsztat dziennikarski najwyższych lotów.

odd
Gość

Nie podniecaj się tak

wpDiscuz