Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odblaskowe Walentynki w ZPO nr 2


Odblaskowy Patrol z ZPO nr 2 w Mławie miał nowy pomysł na propagowanie noszenia odblasków przy każdej możliwej okazji. W ich raporcie czytamy: „Uczniowie klasy IIIa i IIId pod kierunkiem pani B.Golian i D.Kowalewskiej na zajęciach techniki wykonali „odblaskowe serduszka walentynkowe”.


ksp Mława
Reklama

Odblaskowe serca podarowali pani dyrektor szkoły J.Wyszkowskiej oraz paniom dyr. M.Krupie i K.Weselak. Dzieci ułożyły też jedno wielkie serce ze wszystkich odblaskowych serduszek, aby swym blaskiem przypominało uczniom naszej szkoły, że należy być widocznym i odblaskowym zawsze i wszędzie. W związku z tym, że zbliżają się ferie zimowe odblaskowy patrol przypomniał wszystkim dzieciom, że podczas zabaw na śniegu i lodzie należy pamiętać o bezpieczeństwie.
” Kto kolorowe odblaski ma
O bezpieczeństwo swoje dba.
Błyszczą z przodu, błyszczą z tyłu
Wesoło mrugają.I swym blaskiem pozdrawiają:
Raz, dwa, raz, dwa, trzy. Noś je z sobą, a będziesz bezpieczny Ty!”
Brawo Patrol! Pozdrawiamy.

źródło :KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x