Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Adepci teakwondo zdali egzaminy, zdobyli nowe pasy


Grzegorz Wyszomierski – trener kadry polskiej w układach formalnych i jednocześnie wiceprezes Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF był gościem specjalnym podczas sobotniego szkolenia na hali sportowej w Morawach. Przed nim właśnie młodzi adepci takwondo pomyślnie złożyli egzaminy uprawniające ich do uzyskania kolejnego stopnia umiejętności.


ksp Mława
Reklama

Dzięki współpracy Gminy Stupsk z Akademią Sztuk Walk Senshi 11 lutego na hali sportowej w Morawach odbyło się szkolenie teakwondo ITF połączone z egzaminem na stopnie uczniowskie CUP TAEKWONDO ITF. Szkoleniem objęci zostali uczestnicy grup szkoleniowych Akademii Sztuk Walk Senshi z sekcji w Morawach oraz Mławie. W warsztatach udział wzięło 31 zawodników z powiatu mławskiego, a do egzaminu przystąpiło 29 uczestników szkolenia. Egzamin obejmował sprawdzian umiejętności z zakresu:
– układów formalnych TUL
– technik ręcznych
– technik nożnych
– testów siły
– testów gibkości
oraz wiedzy teoretycznej.
Wszyscy uczestnicy zakończyli egzamin z wynikiem pozytywnym. Dzieci otrzymają certyfikaty potwierdzające uzyskany stopień wydany przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF uprawniające ich do noszenia poszczególnych pasów:
– białego 10 CUP
– biało żółtego 9 CUP
– żółtego 8 CUP
– żółto zielonego 7 CUP

Gratulujemy!

źródło i fot.: UG Stupsk

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x