Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

KLO. Bal na sto dni przed maturą


W sobotę 11 lutego dwie klasy maturzystów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi bawiły się na swoim balu maturalnym.

Jak nakazuje odwieczna już polska tradycja, studniówka rozpoczęła się staropolskim „chodzonym”. Potem były kwiaty i życzenia, przemowy oraz podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, rodziców. Maturzyści do walca – pierwszego tańca na balu poprosili swoich nauczycieli i rodziców. Ten niezapomniany bal, pierwszy w dorosłym życiu uświetniły też inne atrakcje. Choć maturzyści sami świetnie tańczyli, mogli tak zupełnie z bliska zobaczyć jak tańczą jedni z najlepszych mławskich tancerzy – Julia Giesek i Szymon Zakrzewski. Radosław Dwurznik przedstawił przygotowany przez siebie układ choreograficzny w konwencji tańca nowoczesnego. Bal prowadziła dwójka warszawskich didżejów, a trwał do białego rana.

RK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "KLO. Bal na sto dni przed maturą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
lolek
Gość

A już myślałem, że tu to burmistrza nie będzie, ale jednak się pomyliłem???

*
Gość

bardzo ładna relacja fotograficzna

wpDiscuz