Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bawcie się z radością. Studniówka ZS nr 3 w Mławie


Odśpiewaniem hymnu szkoły, bo taka jest szkolna tradycja –  trzy klasy maturalne Zespołu Szkół nr 3 w Mławie  rozpoczęły swój bal maturalny. W tej tradycji zapisane też jest, że na takim balu zawsze pierwszego tańczy się poloneza.

– W szkole zawsze uczono nas szanować tradycję i obyczaje. By więc stało się im zadość, nasz bal pragniemy rozpocząć staropolskim, dostojnym tańcem, polonezem – do tradycji odwołali się maturzyści tej szkoły.

Zanim jednak po polonezie wszystkich na dobre porwała beztroska zabawa, był moment refleksji i wdzięczności. Maturzyści dziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i swoim rodzicom. Przepraszali ich za troski, które zdarzyły się na drodze do matury.

I wzajemnie, do maturzystów życzenie i ostatnie dobre rady skierowała dyrekcja, głos zabrali również przedstawiciele rodziców.

I wreszcie nadeszła chwila, kiedy usłyszeli słowa – Mocą posiadanej władzy, jako dyrektor ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego studniówkę uważam za otwartą – zapowiedział dyrektor Stefan Wojnarowski.

Maturzyści podchodząc tanecznym krokiem zapraszali nauczycieli do pierwszego walca. A potem jeszcze pamiątkowe fotografie i maturzystki z obowiązkowo czerwoną podwiązką. I cała noc świetnej zabawy.

JK« 1 z 5 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500