Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bawcie się z radością. Studniówka ZS nr 3 w Mławie


Odśpiewaniem hymnu szkoły, bo taka jest szkolna tradycja –  trzy klasy maturalne Zespołu Szkół nr 3 w Mławie  rozpoczęły swój bal maturalny. W tej tradycji zapisane też jest, że na takim balu zawsze pierwszego tańczy się poloneza.


ksp Mława
Reklama

– W szkole zawsze uczono nas szanować tradycję i obyczaje. By więc stało się im zadość, nasz bal pragniemy rozpocząć staropolskim, dostojnym tańcem, polonezem – do tradycji odwołali się maturzyści tej szkoły.

Zanim jednak po polonezie wszystkich na dobre porwała beztroska zabawa, był moment refleksji i wdzięczności. Maturzyści dziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i swoim rodzicom. Przepraszali ich za troski, które zdarzyły się na drodze do matury.

I wzajemnie, do maturzystów życzenie i ostatnie dobre rady skierowała dyrekcja, głos zabrali również przedstawiciele rodziców.

I wreszcie nadeszła chwila, kiedy usłyszeli słowa – Mocą posiadanej władzy, jako dyrektor ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego studniówkę uważam za otwartą – zapowiedział dyrektor Stefan Wojnarowski.

Maturzyści podchodząc tanecznym krokiem zapraszali nauczycieli do pierwszego walca. A potem jeszcze pamiątkowe fotografie i maturzystki z obowiązkowo czerwoną podwiązką. I cała noc świetnej zabawy.

JK« 1 z 5 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x