Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zalew Ruda. Ponad sto osób w lodowatej wodzie


Za nami VI Zlot Foczek i Morsów 2017. 11 lutego nad Zalew Ruda licznie przybyli amatorzy zimnych kąpieli. W sposób zorganizowany przyjechała grupa morsów z Ciechanowa, a mieszkańcy naszego powiatu i pozostali goście dotarli indywidualnie.


ksp Mława
Reklama

W tym roku do wody weszło 104 osoby. To zaledwie o 5 mniej niż w roku ubiegłym. Ta wydawałoby się ekstremalna forma hartowania ciała z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. W 2012 roku chętnych na wejście do przerębla było 38 osób, potem ta grupa systematycznie rosła i obecnie utrzymuje się na poziomie ponad 100 osób.

Co roku tak było, więc również i w tym, do przerębla weszli zarówno panowie jak i panie, bardzo młodzi ale też i w wieku dojrzałym. Na zakończenie imprezy organizatorzy wyróżnili najmłodszą i najstarszą „foczkę”, najmłodszego i najstarszego „morsa” oraz najliczniejszą grupę zorganizowaną. Wyróżnieni na pamiątkę otrzymali symboliczne puchary. Wszyscy uczestnicy morsowania otrzymali certyfikaty i medale. Organizatorzy pomyśleli też o ciepłym posiłku, można było otrzymać kiełbaskę z grilla lub gorącą grochówkę.

Tegoroczne morsowanie zorganizowali i sfinansowali Gmina Iłowo Osada, Starostwo Powiatowe w Działdowie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie Osadzie.

JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc_imprezy
Gosc_imprezy
5 lata temu

Gratulacje dla wszystkich foczek i morsow. Podziwiam Pana Olszewskiego, ze potrafi przyciagnac tyle osob. Jak zwykle swietna impreza!

ruda
ruda
5 lata temu

Mega 😀 Pozdro!

Magnus
Magnus
5 lata temu

Wspaniala atmosfera, super ludzie, profesjonalny zlot.
Cieszy mnie to, ze ludzie dbaja o swoje zdrowie. Brawa dla Pana Piotra za organizacje tej imprezy.

nowe idzie
nowe idzie
5 lata temu

Młodzi za Panem, potrafi Pan zrobić coś fajnego bez propagandy i zbędnych wydatków z budżetu, trza zacząć budować nową siłę i jak ten lód skruszyć beton w ratuszu

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  nowe idzie

Potrzebna jest organizacja i stworzenie jakiejś siły, samotny wilk z betonem nic nie poradzi. Mławski układ jest już silny, stoją za nim okoliczni „biznesmeni”, zmienią tylko kandydata na burmistrza, jeśli SK nie będzie mógł startować i wszystko zostanie po staremu, bo mieszkańcy znów zagłosują na super kandydata wyłonionego i zachwalanego przez układ (jak zwykle).

foczka
foczka
5 lata temu
Reply to  Jarząbek

Spokoju mrówa z tą wynędzniałą polityką, na bracką śmigaj z tymi wypocinami

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  nowe idzie

PS.
Gdzie kasa – tam władza.

Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
5 lata temu

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za tworzenie niepowtarzalnego klimatu wydarzenia VI Zlotu foczek i morsów. Gorąco Państwa pozdrawiam.

Piotr Olszewski
Piotr Olszewski
5 lata temu

Serdecznie dziękuję Szanownej Redakcji Codziennika mławskiego za profesjonalizm i rzetelność przekazu medialnego.
Serdecznie Państwa pozdrawiam organizatorów, uczestników oraz w imieniu własnym , życząc samych sukcesów.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x