Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Taranowski w Strzegowie, Markiewicz wraca do Wieczfni


Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły także zespoły z powiatu mławskiego występujące na niższych poziomach rozgrywkowych. W dwóch z nich zaszły zmiany trenerów. Paweł Taranowski wylądował w Strzegowie, natomiast Rafał Markiewicz w Wieczfni Kościelnej.


ksp Mława
Reklama

Dla obu trenerów będzie to druga przygoda z klubami z tych miejscowości. Czy będą to udane epizody, przekonamy się dopiero w trakcie rundy wiosennej. Znacznie trudniejsze zadanie czeka Markiewicza. Głównie przez odejścia zawodników – rezygnacja Taranowskiego poruszyła prawdziwą lawinę. Do GKS-u zamierzają przejść Łukasz Palewski, Marcin Harzyński, Piotr Król oraz Piotr Melchinkiewcz. Natomiast w Polonii Iłowo treningi podjęli Rafał Borkowski, Daniel Kołakowski i Jakub Mazurkiewicz.

Taranowski w Strzegowie zastąpił Włodzimierza Kownackiego (odszedł do Kryształa Glinojeck). Pod jego wodzą strzegowianie rozegrali już pierwszy sparing. Na sztucznym boisku w Ciechanowie przegrali 1:4 ze Żbikiem Nasielsk. Honorową bramkę zdobył Miłosz Besser, po zagraniu sprowadzonego z Mławianki Patryka Lubańskiego

Bez zmian w Szydłowie, Koronę nadal będzie prowadził Włodzimierz Gorczyca. Przygotowania do rundy rewanżowej  rozpoczął od udziału w turnieju halowym w Baboszewie. Sięgnął wraz ze swoimi podopiecznymi po główne trofeum. W finale nasza drużyna pokonała 6:2 Huragana Bodzanów. Dodatkowo Kamil Bartkowski odebrał wyróżnienie dla najlepszego strzelca. Na czwartej pozycji zakończyła zmagania Wkra Radzanów.

Na wiosnę Konopiankę poprowadzi Mariusz Mikłowski. Za jego podopiecznymi już jeden mecz kontrolny. Beniaminek A-klasy przegrał 0:5 z występującą na szczeblu ligi okręgowej Tęczą Ojrzeń.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x