Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nasza Klasa Odblaskowa Do Ferii Gotowa


„Za nami już czwarte zadanie. Tym razem postanowiliśmy wystąpić przed całą społecznością szkolną i pracownikami. Z racji nadchodzących ferii zimowych wystawiliśmy przedstawienie profilaktyczne pt. „Jesteś widoczny- jesteś bezpieczny”. Tematyka obejmowała : noszenia odblasków, przestrzegania przepisów drogowych, zachowania się na drodze i samemu w domu. Bezpieczeństwa nigdy za wiele, więc tańcem, śpiewem, rapowaniem i scenkami przypomnieliśmy naszym kolegom i koleżankom- zachowajcie trzeźwe umysły w czasie zabaw. Dzieciaki włączyły się śpiewem i tańcem do wspólnej zabawy.
To zadanie zatytułowaliśmy „Nasza Klasa Odblaskowa Do Ferii Gotowa”.


ksp Mława
Reklama

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x