Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal u „żaczków”


Dziś  w przedszkolu „Mały Żaczek” dzieci już od samego rana z niecierpliwością oczekiwały, kiedy wreszcie zacznie się ich bal karnawałowy. Przygotowały się do niego wcześniej starannie. Miały na sobie wspaniałe, barwne stroje lub kostiumy. W tym dniu każde dziecko wyglądało szczególnie i wyjątkowo. Wyjątkowo wyglądała też sala balowa. Barwne wstążki i baloniki zawieszone nad głowami małych tancerek i tancerzy mówiły o tym, że mamy karnawał. Były tańce, gry, zabawy i konkursy, nie zabrakło też poczęstunku. Jak świetnie bawiły się te nieco mniejsze i te nieco większe przedszkolaki można zobaczyć na fotorelacji. Zapraszamy!


ksp Mława
Reklama

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x