Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bal u „żaczków”


Dziś  w przedszkolu „Mały Żaczek” dzieci już od samego rana z niecierpliwością oczekiwały, kiedy wreszcie zacznie się ich bal karnawałowy. Przygotowały się do niego wcześniej starannie. Miały na sobie wspaniałe, barwne stroje lub kostiumy. W tym dniu każde dziecko wyglądało szczególnie i wyjątkowo. Wyjątkowo wyglądała też sala balowa. Barwne wstążki i baloniki zawieszone nad głowami małych tancerek i tancerzy mówiły o tym, że mamy karnawał. Były tańce, gry, zabawy i konkursy, nie zabrakło też poczęstunku. Jak świetnie bawiły się te nieco mniejsze i te nieco większe przedszkolaki można zobaczyć na fotorelacji. Zapraszamy!

KSP Mława nabór

red.

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz