Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Prawie 4,5 tony karmy zebrali wolontariusze dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach


W tym roku po raz szósty mławskie szkoły włączyły się do akcji zimowej zbiórki karmy dla psów ze schronisk , organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie.

KSP Mława nabór

Tradycją już jest, że zbiórka przybiera formę rywalizacji pomiędzy szkołami. Podanie oficjalnych wyników , która szkoła zwyciężyła w tej pożytecznej rywalizacji nastąpi podczas VI Mławskiej Gali Wolontariatu. Placówka, która wygrała będzie uhonorowana statuetką „Przyjazna szkoła dla zwierzaka” a zebrana żywność zostanie przekazana do schroniska w Napierkach i Pawłowie.

Kk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Prawie 4,5 tony karmy zebrali wolontariusze dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ja
Gość

Szkoly prywatne powinny być oddzieline od państwiwych bo inaczej rywalizacja nie ma sensu.

Pupil
Gość

Gratulacje dla pomysłodawców akcji no dla młodzieży

wpDiscuz