Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Prawie 4,5 tony karmy zebrali wolontariusze dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach


W tym roku po raz szósty mławskie szkoły włączyły się do akcji zimowej zbiórki karmy dla psów ze schronisk , organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie.


ksp Mława
Reklama

Tradycją już jest, że zbiórka przybiera formę rywalizacji pomiędzy szkołami. Podanie oficjalnych wyników , która szkoła zwyciężyła w tej pożytecznej rywalizacji nastąpi podczas VI Mławskiej Gali Wolontariatu. Placówka, która wygrała będzie uhonorowana statuetką „Przyjazna szkoła dla zwierzaka” a zebrana żywność zostanie przekazana do schroniska w Napierkach i Pawłowie.

Kk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
5 lata temu

Szkoly prywatne powinny być oddzieline od państwiwych bo inaczej rywalizacja nie ma sensu.

Pupil
Pupil
5 lata temu

Gratulacje dla pomysłodawców akcji no dla młodzieży

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x