Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Prawie 4,5 tony karmy zebrali wolontariusze dla czworonożnych przyjaciół w schroniskach


W tym roku po raz szósty mławskie szkoły włączyły się do akcji zimowej zbiórki karmy dla psów ze schronisk , organizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tradycją już jest, że zbiórka przybiera formę rywalizacji pomiędzy szkołami. Podanie oficjalnych wyników , która szkoła zwyciężyła w tej pożytecznej rywalizacji nastąpi podczas VI Mławskiej Gali Wolontariatu. Placówka, która wygrała będzie uhonorowana statuetką „Przyjazna szkoła dla zwierzaka” a zebrana żywność zostanie przekazana do schroniska w Napierkach i Pawłowie.

Kk

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Ja

Szkoly prywatne powinny być oddzieline od państwiwych bo inaczej rywalizacja nie ma sensu.

Pupil

Gratulacje dla pomysłodawców akcji no dla młodzieży