Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Muzyka Mira Kępińskiego nagrodzona po raz czwarty


Pochodzący z Mławy kompozytor Miro Kępiński otrzymał kolejną nagrodę za ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego ‚The Wounds We Cannot See’ w reżyserii Alexandra Freemana. Tym razem OUTSTANDING ACHIEVEMENT AWARD na międzynarodowym festiwalu Calcutta International Cult Film Festival w Kalkucie w Indiach.


ksp Mława
Reklama

Jest to już czwarta nagroda w dorobku kompozytora za muzykę filmową. Na początku bieżącego roku Miro otrzymał pierwszą nagrodę na „Los Angeles Independent Film Festival Awards” oraz dwa wyróżnienia na festiwalach „Hollywood International Independent Documentary Awards” oraz „Hollywood International Moving Pictures Film Festival”. Wszystkie za muzykę do wspomnianej produkcji.

Do tej pory film „The Wounds We Cannot See” zgarnął łącznie 10 nagród w tym we wrześniu 2016 roku zwyciężył w kategorii Best Feature Documentary na festiwalu filmowym Long Beach Indie International Film Festival.

Film „The Wounds We Cannot See” jest historią Nancy Ross, która podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej została brutalnie zgwałcona i od tamtej pory walczy z uzależnieniem, depresją oraz żyje w ciągłym strachu o swoją przyszłość.

Premiera: 30.06.2017 r.

Dystrybucja: Indie Rights

Oficjalny zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=sEDsfLvOXaY

Oficjalna strona kompozytora: http://mirokepinskimusic.com/

Źródło:

http://www.hlc-cicff.com/monthly-selection-january-2017/

http://www.imdb.com/name/nm5502587/awards

http://www.laiffawards.com/december-2016-winners.html

http://www.hiida.com/december-2016-winners.html

http://www.himpff.com/dec-2016-winners.html

http://culture.pl/pl/artykul/sukces-polaka-na-amerykanskim-festiwalu-filmowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
moni
moni
5 lata temu

Gratulacje 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x