Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Foczki i morsy zapraszamy na jutro!


Już od wczorajszego dnia trwają przygotowania do VI Zlotu Foczek i Morsów nad Zalewem Ruda. Trwały również dzisiaj od godzin przedpołudniowych. Wiele wysiłku i trudu kosztuje wycięcie przerębla w grubej na ponad piętnaście centymetrów pokrywie lodowej oraz pozbycie się lodowych bloków głównie poprzez wepchnięcie ich pod lód. Nie do przecenienia jest tu pomoc  druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych jak też innych ochotników. Puchary już się studzą! Organizatorzy zapraszają na jutro!


ksp Mława
Reklama

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x