Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wielkie morsowanie już w najbliższą sobotę


Organizatorzy serdecznie zapraszają 11 lutego nad Zalew Ruda na VI Zlot Foczek i Morsów.  Będzie to prawdopodobnie największy śródlądowy Zlot w Polsce. Impreza rozpoczyna się w sobotę 11 lutego o godzinie 14, a wejście zaplanowane jest na godzinę 15. Czy uda się w tym roku ustanowić nowy rekord liczby osób morsujących, okaże się wkrótce.


ksp Mława
Reklama

Puchary, medale okolicznościowe, dyplomy uczestnictwa w kolejnym biciu rekordu już czekają. Organizatorzy zapewniają napoje, gorącą grochówkę kiełbaskę z grilla i ogniska. Jeśli nie możecie wejść, zapraszamy do kibicowania.

Szanowni uczestnicy VI Zlotu pamiętajcie proszę o kolorowych strojach karnawałowych, przebraniach lub zabawnych nakryciach głowy podczas bicia rekordu.

źródło: Piotr Olszewski GOKiS Iłowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
SEBA
SEBA
5 lata temu

RUSZAM W TEM LÓD

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x