Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wielkie morsowanie już w najbliższą sobotę


Organizatorzy serdecznie zapraszają 11 lutego nad Zalew Ruda na VI Zlot Foczek i Morsów.  Będzie to prawdopodobnie największy śródlądowy Zlot w Polsce. Impreza rozpoczyna się w sobotę 11 lutego o godzinie 14, a wejście zaplanowane jest na godzinę 15. Czy uda się w tym roku ustanowić nowy rekord liczby osób morsujących, okaże się wkrótce.

KSP Mława nabór

Puchary, medale okolicznościowe, dyplomy uczestnictwa w kolejnym biciu rekordu już czekają. Organizatorzy zapewniają napoje, gorącą grochówkę kiełbaskę z grilla i ogniska. Jeśli nie możecie wejść, zapraszamy do kibicowania.

Szanowni uczestnicy VI Zlotu pamiętajcie proszę o kolorowych strojach karnawałowych, przebraniach lub zabawnych nakryciach głowy podczas bicia rekordu.

źródło: Piotr Olszewski GOKiS Iłowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wielkie morsowanie już w najbliższą sobotę"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
SEBA
Gość

RUSZAM W TEM LÓD

wpDiscuz