Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miączyn ograł Czarną Elkę i został nowym liderem


Pierwsza sobota lutego okazała się wyjątkowo udana dla reprezentantów Miączyna. W ciągu paru godzin wygrali dwa spotkania, dzięki czemu zostali nowym liderem AGG Ligi Szreńsk. Przewaga nad najgroźniejszymi konkurentami jest niewielka, co zapowiada ogromne emocje w dwóch ostatnich kolejkach tegorocznej edycji imprezy.


ksp Mława
Reklama

Taka postawa miączynian to zasługa gry w defensywie. Przekonali się o tym reprezentanci Czarnej Elki. Najskuteczniejszy atakujący ligi nie byli w stanie sobie poradzić z „żelazną” obroną. Efekt   był taki, że po raz pierwszy w rozgrywkach nie potrafili strzelić gola.

Skończyło się na przegranej 0:2, co wiązało się z opuszczeniem fotela lidera. Na czoło wysunęli się  zawodnicy Miączyna, którzy nie ograniczyli się tylko do jednego triumfu. Wcześniej okazali się lepsi także od Szreńsk Team.

Przebudzili się obrońcy tytułu z Przychoda. W meczu z Technokablem strzelili aż siedem goli, jednak na powtórzenie sukcesu już nie mają większych szans. Na dwie kolejki przed końcem rywalizacji tracą do lidera sześć punktów.

W kategorii strzelców przewodzi Szymon Racki. Napastnik Miączyna ma na koncie siedem trafień. Sześć wbili Michał Dwużnik z Przychoda, Marek Prątnicki z Technokabla oraz kolejny atakujący miączynian Ariel Dobosz.

VII kolejka: Miączyn – Szreńsk Team 2:1 Technokabel – Przychód 3:7, Boys Team – Niebieska Iskra 4:4, Torpeda i Czarna Elka – pauza

Zaległy mecz: Miączyn – Czarna Elka 2:0

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x