Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Feryjne spotkania artystyczne w MDK


Miejski Dom Kultury jak co roku zaprasza najmłodszych mieszkańców Mławy na zajęcia plastyczne i taneczne.


ksp Mława
Reklama

Zajęcia artystyczne odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10.00-12.00, w dwóch grupach wiekowych: 5-7 lat i 8-12 lat.

Dzieci można zapisywać na zajęcia na miejscu w MDK lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 23 654 35 85. Ilość miejsc jest niestety ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Z feryjnej oferty mogą skorzystać również miłośnicy kina, którzy chętnie oglądają swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie. Filmy w 2D, jak i w 3D – wszystkie w cenie 5 zł!

źródło: MDK Mława

oprac. MP

Zobacz także…

Ferie z Mławską Halą Sportową

Zapraszamy na ferie z MOSiR

Ferie zimowe 2017. Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zaprasza

Repertuar Kina Kosmos na luty

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x