Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dym w bloku na Dworcowej


Dwa zastępy straży pożarnej i trzeci podnośnik, patrol policji oraz kominiarze interweniowali po alarmie zaniepokojonych mieszkańców bloku na ulicy Dworcowej w Mławie. Ich niepokój wywołał dym wydobywający się z niezamieszkałego lokalu na trzecim piętrze budynku.


ksp Mława
Reklama

– Nieszczelność komina spowodowała zadymienie w pustostanie na trzeciej kondygnacji budynku wielorodzinnego przy ulicy Dworcowej. Dzień wcześniej (środa 8 lutego) w tym samym budynku straż pożarna sprawdzała zgłoszenie jednego z lokatorów, któremu zagrożenie sygnalizowała czujka tlenku węgla. W dzisiejszej interwencji nie zaszła potrzeba prowadzenia działań gaśniczych – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x