Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dym w bloku na Dworcowej


Dwa zastępy straży pożarnej i trzeci podnośnik, patrol policji oraz kominiarze interweniowali po alarmie zaniepokojonych mieszkańców bloku na ulicy Dworcowej w Mławie. Ich niepokój wywołał dym wydobywający się z niezamieszkałego lokalu na trzecim piętrze budynku.

KSP Mława nabór

– Nieszczelność komina spowodowała zadymienie w pustostanie na trzeciej kondygnacji budynku wielorodzinnego przy ulicy Dworcowej. Dzień wcześniej (środa 8 lutego) w tym samym budynku straż pożarna sprawdzała zgłoszenie jednego z lokatorów, któremu zagrożenie sygnalizowała czujka tlenku węgla. W dzisiejszej interwencji nie zaszła potrzeba prowadzenia działań gaśniczych – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz