Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uniszki Zawadzkie. Audi uderzyło w drzewo


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 7 w okolicach Uniszek Zawadzkich w pobliżu stacji benzynowej. Samochód osobowy audi A4 wypadł z drogi i z dużą prędkością wbił się w przydrożne drzewo. W pojeździe znajdował się jedynie kierowca, w poważnym stanie trafił on do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. W samochodzie osobowym, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo znajdował się zakleszczony kierowca. Działania straży polegały na uwolnieniu poszkodowanego przy użyciu sprzętu hydraulicznego i przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego okoliczności – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

NFORMACJA PRASOWA  KPP W MŁAWIE        

Wypadek w Uniszkach Zawadzkich. Policja apeluje o ostrożność.

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ranny został  22-letni mieszkaniec pow. mławskiego.  Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 22:00, na krajowej siódemce w Uniszkach Zawadzkich. Policja apeluje o ostrożność oraz dostosowanie prędkości do  warunków na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A4, 22- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Warszawy, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad  pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca audi jechał sam. Z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Mławie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność – w ciągu kilku godzin na terenie pow. mławskiego,   warunki na drogach znacznie się pogorszyły. Ruch utrudniały opady śniegu, miejscowe oblodzenia oraz pośniegowe błoto. Pamiętajmy,  że przy tak trudnych warunkach wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do wypadku – dlatego warto zachować szczególną ostrożność .

asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz