Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ubiorą się właściwie i obsłużą nas jeszcze bardziej profesjonalnie


Mowa tu o miejskich urzędnikach. To, że podnoszą swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności jest rzeczą normalną. Tak dzieje się w większości urzędów, które w ramach zaplanowanego w swoim budżecie funduszu organizują dla swoich pracowników różnego rodzaju szkolenia. Najczęściej są to szkolenia dotyczące zmieniających się ciągle przepisów, ale nie tylko. Mławski ratusz postawił bowiem również na podniesienie poziomu obsługi klienta.

KSP Mława nabór

– Na przełomie października i listopada 2016 roku prowadzone zostały szkolenia  dla pracowników Urzędu Miasta Mława  z zakresu obsługi klienta i komunikacji. Szkolenia przeprowadziła firma BORGER Jowita Kacik z Warszawy – podaje Magdalena Grzywacz rzecznik prasowy UMM.

– Szkolenia realizowano w dwóch modułach: Moduł 1 – obsługa klienta i komunikacja –2 grupy uczestniczyły w 2 dniach szkoleniowych (2×13 godzin), łącznie – 4 dni szkoleniowe tj. 26 godzin. Przeszkolonych zostało 47 pracowników, którzy obsługują mieszkańców.

Moduł 2- profesjonalny dresscode – 3 grupy przeszły dwugodzinne szkolenie (łącznie 1 dzień szkoleniowy tj. 6 godzin). Przeszkolone zostały 62 osoby – informuje dalej Magdalena Grzywacz.

Miasto za 5 dni szkoleniowych (32 godz.) zapłaciło firmie 6 tys. zł, a jej wyboru dokonało z wyłączeniem ustawy o zamówieniach publicznych, z uwagi na nieprzekraczającą kwoty 30 tys. euro wartość zamówienia.

Jako jeden z czynników wyboru właśnie tej firmy miasto podaje stosunkowo niższy koszt szkolenia w stosunku do innych szkoleń zamkniętych realizowanych w urzędzie. Ciekawa jest natomiast osoba właścicielki firmy, Jowity Kacik.

Zrobiło się o niej głośno w mediach krajowych w trakcie drugiej tury wyborów prezydenckich w 2015 roku, kiedy to pracowała w sztabie wyborczym prezydenta Komorowskiego.  „Przytulmy panią” , „Zaprośmy panią do pałacu” to właśnie ona dyktowała prezydentowi zachowanie podczas spotkania wyborczego z rozżaloną, niepełnosprawną kobietą.  Wcześniej Kacik zajmowała się też „problematyką socjologii organizacji z perspektywy menadżera” i pracowała w zespole naukowo-dydaktycznym politologii i komunikacji społecznej.

– Ma ku temu wykształcenie – tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim. „Manipulacja decyzją i wizerunkiem przeciwnika” – to już opis wykładu, jaki prowadziła na Politechnice Wrocławskiej. Opis? „Kurs stanowi skrócone kompendium wiedzy na temat form i technik manipulacji współczesnego świata. Szczególnie rozszerzenie znajdzie tematyka związana z manipulacją w mediach, polityce oraz dyskredytacji wizerunkowej przeciwnika” – podawał Onet.pl.

Czytając takie rekomendacje, trzeba przyznać, że chyba rzeczywiście miasto za szkolenie nie zapłaciło drogo.

JK

Dress code – zbiór zasad, dotyczących odpowiedniego dopasowania ubioru do okazji; jeden z elementów savoir-vivre. Zasady te zależne są od regionu świata, państwa, religii czy kultury. Obecnie, za najbardziej uniwersalny uznaje się tzw. dress code zachodni.

źródło: Wikipedia.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

17 - liczba komentarzy w artykule "Ubiorą się właściwie i obsłużą nas jeszcze bardziej profesjonalnie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Radny Bezradny
Gość

A to nie jest przypadkiem ta firma do ktorej Pan B. jeździ prywatnie chcąc podnieść swoje kwalifikacje? Moze Redakcja przeprowadzi niewielkie śledztwo? Wtedy ten zakup z wolnej ręki bedzie bardziej jasny:)

aboco
Gość

śledztwo? nie potrzebne – to ta sama firma!

XY..
Gość

A swoją droga to bardzie przydatny był by odwyk

XY..
Gość

Zaraz zaraz ktos Nas robi w balona przypomnijcie mi 3-4lata temu UMM przeprowadzil już takie szkolenie tak Pani rzecznik ?

JFK
Gość

Tak było przed poprze dnimi wyboramy chyba;-)

yyyy
Gość

dobre 😀

Ptaszyniec Mławski
Gość

No to teraz niech tylko przyjdzie kampania wyborcza. Zaraz burmistrz będzie pytał „czego brakuje” i przytulał kogo popadanie, a jak to nie pomoże to i do pałacu zaprosi.

wpDiscuz