Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wystawa „Horyzonty barw”. Zapraszamy


Galeria „13”mieszcząca  w Centrum Medycznym ,ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych Amadeusza Lewandowskiego pt. „Horyzonty barw”, która odbędzie się w piątek 10 lutego br.o  godz. 18:00.

KSP Mława nabór

Debiutancki materiał  malarski został stworzony przez autora przez obserwację otaczającego go świata ( dziecięcego świata ), a także wielkiej wrażliwości na rzeczy piękne takie jak przyroda, krajobrazy itp. Choć jego prace przeważnie pejzaże na pierwszy rzut oka wyglądają zwyczajnie to jednak twórca poprzez dodanie nutki bajkowości w prowadza na w inny wymiar czasoprzestrzeni. Potwierdzając  tym ,że posiada duszę artysty ,a jego prace zmuszają do zastanowienia .

Zapraszam serdecznie – opiekun galerii Janusz Dębski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz