Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wystawa „Horyzonty barw”. Zapraszamy


Galeria „13”mieszcząca  w Centrum Medycznym ,ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych Amadeusza Lewandowskiego pt. „Horyzonty barw”, która odbędzie się w piątek 10 lutego br.o  godz. 18:00.

Słoneczne ogrody Mława

Debiutancki materiał  malarski został stworzony przez autora przez obserwację otaczającego go świata ( dziecięcego świata ), a także wielkiej wrażliwości na rzeczy piękne takie jak przyroda, krajobrazy itp. Choć jego prace przeważnie pejzaże na pierwszy rzut oka wyglądają zwyczajnie to jednak twórca poprzez dodanie nutki bajkowości w prowadza na w inny wymiar czasoprzestrzeni. Potwierdzając  tym ,że posiada duszę artysty ,a jego prace zmuszają do zastanowienia .

Zapraszam serdecznie – opiekun galerii Janusz Dębski

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500