Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Weekend na drogach. Dwoje kierowców nietrzeźwych, jeden bez prawa jazdy


Policjanci ruchu drogowego podsumowali  wyniki prowadzonych działań kontrolnych na drogach całego powiatu mławskiego. Pomimo systematycznych i zapowiadanych  działań – i tym razem nie zabrakło nietrzeźwych za kierownicą. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 595 kierujących.


ksp Mława
Reklama

W sobotę, 4 lutego, o godz. 23:40, w Radzanowie, patrol policji zatrzymał kobietę, kierującą samochodem marki BMW. Jak się okazało, 32- letnia Monika J., mieszkanka pow. mławskiego, w organizmie miała ponad 1,70 promila alkoholu.

W niedzielę, 5 lutego, o godz. 15:40, w Mławie, na ul. Grzebskiego, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Punto. Andrzej Ł. lat 39, mieszkaniec pow. mławskiego w organizmie miał ponad 1,80 promila alkoholu w organizmie.

Podczas weekendowych kontroli policjanci zatrzymali także mężczyznę, kierującego samochodem wbrew sądowemu zakazowi. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 19:50, w miejscowości Konopki.  39- letni mieszkaniec Ciechanowa, kierował oplem astrą.

Podczas weekendowych działań policjanci używali również testerów narkotykowych – przeprowadzili 7 takich kontroli. Nie ujawniono jednak kierującego, będącego pod wpływem środków odurzających. Nie zabrakło natomiast mandatów karnych – głównie za przekraczanie dozwolonej  prędkości oraz nieużywanie pasów bezpieczeństwa. Mandatami ukarano 71 kierujących.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x