Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Konkurs na przebranie karnawałowe dla dzieci dobiegł końca!


Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszym karnawałowym konkursie i wspólnej zabawie! Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

KSP Mława nabór

Największą ilość głosów oraz nagrodę główną w postaci biletu na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie oraz dodatkową godzinę zabawy w sali do każdego z nich otrzymują:

Michał Żurawiński (827 lajków) oraz Paulina Olczak (553 lajki)

(polubienia były naliczane od 23. 01 do 5. 02 do północy)

Mamy również miłą wiadomość dla pozostałych uczestników. Organizatorzy postanowili wyróżnić wszystkie dzieci biorące udział w zabawie nagrodą w postaci darmowej godziny pobytu w Motylkowie 🙂

Po odbiór nagród zapraszamy do Sali Zabaw dla Dzieci Motylkowo w godzinach 13:00 – 19:00 w dni powszednie sobota, niedziela: 11:00 – 20:00, ul. Mariacka 22 (Oś. OKM obok Kościoła.)

Życzymy udanej zabawy!

Organizatorzy

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz