Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs na przebranie karnawałowe dla dzieci dobiegł końca!


Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszym karnawałowym konkursie i wspólnej zabawie! Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

Słoneczne ogrody Mława

Największą ilość głosów oraz nagrodę główną w postaci biletu na 45-minutowy pokaz Iluzjonisty w Motylkowie oraz dodatkową godzinę zabawy w sali do każdego z nich otrzymują:

Michał Żurawiński (827 lajków) oraz Paulina Olczak (553 lajki)

(polubienia były naliczane od 23. 01 do 5. 02 do północy)

Mamy również miłą wiadomość dla pozostałych uczestników. Organizatorzy postanowili wyróżnić wszystkie dzieci biorące udział w zabawie nagrodą w postaci darmowej godziny pobytu w Motylkowie 🙂

Po odbiór nagród zapraszamy do Sali Zabaw dla Dzieci Motylkowo w godzinach 13:00 – 19:00 w dni powszednie sobota, niedziela: 11:00 – 20:00, ul. Mariacka 22 (Oś. OKM obok Kościoła.)

Życzymy udanej zabawy!

Organizatorzy

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500