Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

34-letnia mławianka przechowywała papierosy bez akcyzy


Mławscy kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli kolejną, w ciągu ostatnich kilku dni, kontrabandę na terenie miasta. Wyroby tytoniowe, bez polskich znaków skarbowych akcyzy, przechowywała 34- letnia mławianka.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło w piątek, 3 lutego na terenie Mławy. Kryminalni weszli do mieszkania 34- letniej kobiety. Odnaleźli i zabezpieczyli papierosy różnych marek o wartości rynkowej ponad 8 tysięcy złotych. Czynności prowadzi KPP w Mławie.

 źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500